Vand Tapiserie Logan Ph2 Model 2011....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    salut sunt si eu interesat de un set complet de tapiserie pentru un logan berlina.Daca mai ai si poti sa-mi trimiti astept pm.Multumesc!

    Comment


    • #17
      Salut! Exista si pe bej, alte culori? Multumesc!

      Comment


      • #18
        salut! m-ar interesa si pe mine un set desi cred ca esti depasit de cerere la cate vad eu pe aici
        eventual daca ai cum, m-ar interesa tot "kiss", daca nu cea din poze.

        Comment


        • #19
          cum le montati voi cei care le cumparati??? le puneti voi? eu vreau sa pun alta dar nu vreau sa o pun eu. stie cineva? doar le cumparati, puteti spune aici negru pe alb cum o montati? cum sau unde.
          Last edited by logan5; 3 March 2012, 11:56. Reason: nelamurire
          Logan laureat 1.2

          Comment


          • #20
            Scuze de OFF
            @logan5: Uite aici un topic in care gasesti, detaliat, toate etapele care trebuiesc parcurse atat la montarea cat si la demontarea tapiseriei
            sigpic

            Comment


            • #21
              Merci de raspuns, stiu ca sunt aici pe forum tutoriale despre montare/demontare tapiterie, dar nu vreau sa fac eu operatiunea, e ok intre timp am sunat pe la serviceuri si e mare bataie de cap, am renuntat, mai bine iau huse.
              Logan laureat 1.2

              Comment


              • #22
                nu e bataie de cap , trebuie doar sa ai doar putina dorinta. tot de om au fost puse pana la urma.

                Un mare UP , am cumparat de la Planetara , recomand cu incredere !

                Comment


                • #23
                  crezi ca se potrivesc pe solenza?au buzunare in spate?
                  ma intereseaza si pe mine
                  Last edited by adicorbos; 3 March 2012, 18:09.

                  Comment


                  • #24
                    Repet, dala ai de MCV si sunt negre, si eu ca si Mihai le iau 100%

                    Comment


                    • #25
                      daca aduc o sa va anunt
                      Last edited by 77sky; 4 March 2012, 00:25.

                      Comment


                      • #26
                        E ok. Multumim.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by adicata2003 View Post
                          Daca faci rost pentru MCV, vreau si eu. Adica model negru cu dungile alea gri, da fapt negre sa fie. Ma intereseaza toata tapiseria, inclusiv pentru locurile 6 si 7 . Asta daca se poate, normal. Te rog eu mult, daca faci rost pentru MCV, anunta-ma. 0723225734, adrian.zimbroianu@yahoo.com
                          Asa ceva doresc si eu ! Tot de MCV 7 locuri. Telefonul meu e 0720125979 .
                          Deci in ploiesti ai comanda de la adicata2003 , MihaitzaMCV si ciprianeduard ! -negre sa fie...
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            salutare!vei aduce doar modelul acesta de tapiterie sau si alte modele gen preference 2008-2009?

                            Comment


                            • #29
                              salut

                              sper sa mai aduc si alt model sau macar modelul acesta care s-a pus si se pune pe black line . deocamdata mai am un set care este rezervat pt dany dny
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                Daca mai aduci da-mi si mie un P.M. ca sunt interesat de un set.

                                Multumesc.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google