[Vand] Volt-termometre, Interfete satelit volan pt. Alpine/Sony/Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut

    Sunt nou pe aici si vreau sa-mi schimb radio cd-ul cu un Pioneer mvh-350bt. Din specificatiile producatorului reiese k este compatibil cu comenzile pe volan. Cu ajutorul interfetei crezi k se poate monta pe logan?
    Intrebarea este daca va funciona si bluetooth la fel cu cel din fabrica?
    Multumesc.

    Comment


    • "Intrebarea este daca va funciona si bluetooth la fel cu cel din fabrica?"

      Nu inteleg intrebarea !
      Interfata asigura conectarea satelitului de comanda audio cu radio-cd-ul. Sunt pastrate functiile ORIGINALE ale satelitului ...
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • Salut. Urmeaza ca in primavara sa imi schimb tot sistemul audio la masina ... Vreau sa imi cumpar un Pionner casetofon , dar aici sunt in dubiu , ca la unele scrie necesita interfata satelit si la unele necesita adaptor ... Am o intrebare , nu conteaza ce scrie la ele sau trebuie sa imi cumpar neaparat pe cel care necesita interfata de satelit ?? Mai am o intrebare ... Am golanul din 2005 ( ph1 ) se poate pune satelit la el si daca imi poti spune de pe ce renault sa il iau ... Intreb fiindca nu stiu si imediat cum am strans banisorii , te caut pentru o comanda ... Multumesc pentru raspuns.

        Comment


        • salut

          Ma refeream daca afecteaza functionarea functilor pe bluetooth dar asta are strict legatura cu radio cd-ul.
          Sa inteleg k este ok modelul de radio cd si este compatibil pe modelul de interfata.
          Multumesc.

          Comment


          • asa ceva se poate face?
            cam la ce pret ar ajunge?
            mersi
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • @Boly : Raspuns final "Nu" !
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • inca un posesor de modul fericit, cd-playerul este Sony
                renault fan

                Comment


                • Multumesc si eu pentru feed-back ! Sa-l folosesti cu placere !
                  ==========================
                  Vand :
                  1.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul
                  2.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
                  3.Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei ;
                  4.Stop frana pulsator = 40 lei.
                  Transport gratuit cu Posta pentru plata in cont.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • salut un nr de tel pntru o comanda!
                    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                    Comment


                    • ai pm....Astept raspuns...
                      MY CLA

                      Comment


                      • Pana la anu' doar 5 interfete disponibile !!!

                        1.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul
                        2.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
                        3.Volt-termometru cu display LCD albastru, cu 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei ;
                        4.Stop frana pulsator = 40 lei.

                        1,2 si 3 beneficiaza de transport gratuit prin Posta, pana la 15.XII. a.c. !
                        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                        Comment


                        • Originally posted by cosmin_uau View Post
                          salut un nr de tel pntru o comanda!
                          vad ca nu vrei sa imi raspunzi si mie!
                          Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                          Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                          Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                          Comment


                          • 2 interfete vor pleca la Cosmin. Multumesc !
                            =================================

                            Pana la anu' doar 3 interfete disponibile !!!

                            1.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul
                            2.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
                            3.Volt-termometru cu display LCD albastru, 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei - mai am doar 1 bucata ! ;
                            4.Stop frana pulsator = 40 lei.

                            1,2 si 3 beneficiaza de transport gratuit prin Posta, pana la 15.XII. a.c. ! Ultima livrare in data de 20.XII. a.c. !
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • Pana la anu' doar 2 interfete disponibile !!!

                              1.Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / JVC = 100 lei/modul
                              2.Interfata satelit audio pentru SONY / PIONEER = 120 lei/modul ;
                              3.Volt-termometru cu display LCD albastru, 2 senzori de temperatura, masca frontala inscriptionata "TERMO" = 150 lei - mai am doar 1 bucata ! ;
                              4.Stop frana pulsator = 40 lei.

                              1,2 si 3 beneficiaza de transport gratuit prin Posta, pana la 15.XII. a.c. ! Ultima livrare in data de 20.XII. a.c. !
                              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                              Comment


                              • Salut, daca mai ai volt-termometrul, il vreau eu. Trimit detaliile prin PM.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google