Viitoarea Dacia Coupe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai probabil ca are. Dar nu stim daca jumatea din stanga sau aia din dreapta, aia din fata sau aia din spate, aia de sus sau aia de jos...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #32
      Frumos da o sa fie ror cum a fost Logan la prezentare .. LCD-uri in panourile usilor spate bordu misto toata masina misto (inclusiv exterionu) si ca sa o scoata ieftina i-au scos aproape toate lucrurile care sa o faca sa arate cat de cat misto X( daca o sa faca la designu exterior al masinii astea la fel o sa vie naspa .... Asa ca prototip imi place la enbunie cum arata ;) X

      Comment


      • #33
        Aruncati-va un pahar mare cu apa pe fata mai curand o galeata
        dacie cum e aia din poza....Nu cred ca vom vedea prea curand...Mai ales cu crizele astea
        eu zic asa: sa speram ca nu se inchide Dacia(ma rog renault)

        Comment


        • #34
          Cica....SENZATIONAL?

          Noua Dacie LOGAN Coupe la salonul din martie de la Geneva http://www.***********/noutati-auto-...a-2009-3861448....oare?
          Last edited by McDan; 4 February 2009, 22:01. Reason: Too much speed link

          Comment


          • #35
            E prea frumos sa fie adevarat! Sincer va spun ca nu cred. Dar cu SUV-ul ce se mai aude?
            Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

            Comment


            • #36
              Ce m-am mai plimbat prin Pitesti am inteles de la cineva ca de fapt cei de la Dacia urmaresc sa scoata o dacie si mai ieftina decat logan ?

              Ori pe de alta parte, coupe de 133cp la 12000 euro unde se mai poate gasi ? In orice caz, daca e mai bine facut decat actualele versiuni, merita sa trecem peste faza "scrie DACIA, nu e aspirator de femei".
              Pentru ca deviind putin de la subiect, Logan-ul devine putin invechit si trebuie schimbat. Nu cu un facelift, ci cu un nou logan, mai bun, mai fiabil, poate putin mai scump, de ce nu ? Insa aici suntem la mana francezilor pentru ei nu vor DACIA sa faca, competitie la modelele renault, cum ar fi Megane sau Laguna... pacat Si daca as spune ca tot ce cer e o motorizare ceva mai puternica (un motor de 1.8 poate? ), o cotiera ca lumea pentru sofer si o lista de optiuni pentru cine vrea, ar fi prea mult ? Nu de alta dar intr-un an doi schimb masina si mi-e ca nu mai cumpar Logan daca nu pot lua ceva usor mai bun (nu cer exotic, doar cateva chestii in plus, cum ar fi "greierashi-free design)"
              Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
              Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

              Comment


              • #37
                "greierasi-free desgin"... cand o sa vezi tu asta la vreo masina...eu o sa fiu cardinal de bocsa
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #38
                  cine stie oricum ceva nou tot o sa scoata asa ca...debia astept sa vad ce ne rezerva viitorul
                  Last edited by ioneluxxl; 6 February 2009, 13:49.
                  si daca ma superi nu-i asa ca e

                  Comment


                  • #39
                    Oricum e interesant ca se va scoate un Coupe Dacia, acum sa vedem cu va arata pana la urma....
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Seba View Post
                      "greierasi-free desgin"... cand o sa vezi tu asta la vreo masina...eu o sa fiu cardinal de bocsa
                      In limita bunului simt evident. Pe Honda avem acum 16000KM , iar pe Logan am vreo 14 000 (maine o sa fie 14000 sigur). Diferenta ? La Honda nu a trebuit sa zic la pushtiu din service sa vada ce e cu x zgomot. La Logan e cu totul altceva. Sa schimbe plasticul ala sa nu mai scoata toate zgomotele posibile dupa 10 gropi... .


                      Edit : or fi prosti aia de la service ?
                      Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                      Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                      Comment


                      • #41
                        tot ce e posibil....
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • #42
                          In fine, am luat-o putin off-topic. Io chiar sunt curios cum o sa fie coupe-ul chiar daca nu imi voi cumpara niciodata asa ceva, pentru simplul fapt ca nu imi place coupe-ul in general... io mai degraba astept Logan 2, dar sa speram ca acest coupe va inviora putin market share-ul Dacia, nu in Romania ci in Europa pentru ca vad ca romanii mai degraba cumpara straine.

                          off-topic : am gasit un articol care spunea ca acuma ca au si nemtii programul rabla practic noi cumparam rablele lor si ei cumpara Dacia nou nouta a noastra, Dacia fiind locul 2 in topul preferintelor lor pentru o masina noua straina...
                          Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                          Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                          Comment


                          • #43
                            poze gasite pe cancan
                            Attached Files
                            Loganul Meu !

                            Comment


                            • #44
                              daca e asa mie,sincer, nu imi prea place! dar sa o asteptam sa iasa ca una e poza si alta e realitatea...
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by andrei.avasi View Post

                                off-topic : am gasit un articol care spunea ca acuma ca au si nemtii programul rabla practic noi cumparam rablele lor si ei cumpara Dacia nou nouta a noastra, Dacia fiind locul 2 in topul preferintelor lor pentru o masina noua straina...
                                Daca-i adevarat (articolul ca si eu l-am citit) noi ca natie suntem chiar penibili.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google