vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumoasa masina
    O prinde bine culoarea
    Sa o stapanesti sanatos
    sigpic
    !

    Comment


    • #17
      Felicitari! Modificata si totusi "sobra"! Facuta cu bun gust, nu sa sara doar in ochi! Jantele si anvelopele de nota 10! Succes!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #18
        Multumesc inca o data pentru aprecieri. Azi i-am pus filtru de praf si polen pentru ca ma exaspera praful din masina desi eu merg si vara si iarna cu geamurile inchise.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #19
          O suspensie sport si masina va arata perfect.Spor!

          Comment


          • #20
            S-o stapanesti sanatos. Hai odata cu xenoanele !!!!!!!!!
            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

            Comment


            • #21
              Originally posted by vitriol View Post
              Din cauza vizibilitatii in primul rand, iar in al doilea rand, mi se pare mai elegant asa.
              Si eu sunt de aceeasi parere si voi proceda la fel.Eleganta masinuta,imi place.
              S-o stapanesti sanatos.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #22
                Cu xenon si cu suspensie sport am tot stat si m-am gandit pana am ajuns la concluzia ca daca as pune o suspensie mai tare as renunta la confot si asta nu ma avantajeaza prea tare, chiar daca arata mai bine masina. Si cu xenon-ul, am renuntat la idee pentru ca ma descurc foarte bine si cu lumina ei din fabrica.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #23
                  De acord cu tine,vitriol...
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #24
                    Multumesc D-FENS pentru sustinere.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #25
                      Cu mare placere...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #26
                        Foarte frumoasa masina.Imi place tare mult

                        Comment


                        • #27
                          Cu ce ai dat pe triple si cum ai procedat ca arata bine finisaju!!!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #28
                            Pe triple a fost aplicata o folie speciala pentru stopuri. Baietii care mi-au montat folia pe geamuri mi-au spus ca ar arata bine cu ele asa si in cazul in care nu imi plac le dau jos si nu platesc decat geamurile. Asa ca nu am avut nimic de pierdut si mi-a placut cum arata. 15 lei au costat.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • #29
                              Frumosa masina sa o satapanesti sanatos si fara incidente, modificari facute cu gust !

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by vitriol View Post
                                Cu xenon si cu suspensie sport am tot stat si m-am gandit pana am ajuns la concluzia ca daca as pune o suspensie mai tare as renunta la confot si asta nu ma avantajeaza prea tare, chiar daca arata mai bine masina. Si cu xenon-ul, am renuntat la idee pentru ca ma descurc foarte bine si cu lumina ei din fabrica.
                                Spune-ne cum ai reusit sa renunti la ideea de xenon si suspensie, ca eu numai asta am in cap...(pe langa sub+statie si jante)Inserc sa pun prioritatile intro ordine si nu reusesc. Deci....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google