vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai pur si simplu te gandesti daca iti trebuiesc neaparat sau nu. Daca vrei sa pui ceva pe masina doar de dragul de a modifica ceva e cu totul altceva. Si pe langa asta ma mai gandesc ca banii aia de pe suspensie si xenon nu ii mai recuperez la vanzare. Tot ce am schimbat la masina chiar imi foloseste.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #32
      Bine zis vitirolFelicitari pentru masina si succes in continuare .
      sigpic

      Comment


      • #33
        Merci Cipriane, sa stii ca inca sunt constient ca trebuie sa-mi iau revansa la table.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #34
          Off toic:Atunci poate ne vedem la Iasi in martie
          sigpic

          Comment


          • #35
            Imi place ca e inchisa la culoare , e slabiciunea mea asta
            dar raman cu problema mea cu pleoapele... Nu imi place cum vin

            Comment


            • #36
              Mie nu imi place cum vin farurile ei, de aia am ales varianta cu pleoape.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #37
                Masina mea a primit un cadou de la Mos Craciun (la ea a venit mai repede) o vizita la RBN Tuning de unde a plecat cu 85cp si 127nm. Diferentele sunt clare, mai ales la turatii joase unde inainte imi dadea in nas iar acum trage fara probleme. Abia astept sa vad cum se comporta in afara orasului in depasiri si in zonele de munte, la urcat.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #38
                  si cat a fost resoftare?? sau cip tuning-ul ???
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #39
                    salut, cate straturi ai dat pe stopuri ca sa le faci fumuri?ai folosit spray sau ai pus folie?iar ziua se vad ok? ms
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      frumos.simplu si practic.bafta!

                      Comment


                      • #41
                        Resoftarea e 200 E.
                        Pentru triple am postat mai sus ce si cum.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by vitriol View Post
                          Masina mea a primit un cadou de la Mos Craciun (la ea a venit mai repede) o vizita la RBN Tuning de unde a plecat cu 85cp si 127nm. Diferentele sunt clare, mai ales la turatii joase unde inainte imi dadea in nas iar acum trage fara probleme. Abia astept sa vad cum se comporta in afara orasului in depasiri si in zonele de munte, la urcat.
                          Esti sigur ca ai luat 10 cp din resoftare ? Ai un test dyno pentru asta ? Nu sunt carcotas, vreau si eu, dar pe 1.4 cum e si masina mea, cel mai mult din resoftare am auzit de 5 - 7 cp.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • #43
                            Uite aici am facut eu http://www.rbn-tuning.ro/preturi/dacia.html .
                            Poate aici http://www.obdtuning.ro/?s=oferta&id=59 ai vazut de 7 cp in plus sau la vreun baiat cu un laptop care ia 2-300 ron pe o resoftare facuta dupa ureche precum lautarii.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • #44
                              Felicitari pt resoftare, insa 10 cai sigur nu ai castigat.
                              Nu va mai imbatati cu apa rece, la aspiratoarele noastre mai mult de 5 cai nu vezi.
                              Toate cele bune.
                              LE: acum am vazut, tu ai dat 200 euro pe resoftare? Valeu.....

                              Comment


                              • #45
                                Exact cum ti-am scris mai sus, nu fac bascalie, misto sau ce mai crezi ( "sau la vreun baiat cu un laptop care ia 2-300 ron pe o resoftare facuta dupa ureche precum lautarii" ). Sunt, la randul meu, interesat de resoftare si m-am interesat si eu si toti mi-au zis ca cel mai mult obtii 5 sau 7 cai. De faza cu testul dyno te intrebam pentru ca vreau sa-l vad ca e facut pe masina ta si ca intradevar ai castigat ce-i 10 cp ca sa ma duc, ulterior, la ei si eu.
                                Toate cele bune !
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google