Vopsitorie auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vopsitorie auto

    Care stiti o vopsitorie auto buna si ieftina ca 500 euro cit m-ia cerut ipso sami vopseasca capota gri perla nu dau chit ca o vopsesc singur [mai ma pricep dar nu am mai lucrat niciodata cu metalizata]

    deci caut un vopsitor sau atelier de vopsitorie ieftin si bun in ploiesti
    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

  • #2
    da mi un PM dc esti interesat..stiu eu p cineva ...care te poate ajuta ..cu ...100 de euro..;)..lucrare buna garantat..;)

    Comment


    • #3
      ok
      monentan stau cam, prost cu capitalu dar dupa paste te caut
      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

      Comment


      • #4
        Daca ai nevoie de cineva sa iti vopseasca masina ....stiu un vopsitor ''in foame'' te rezolva imediat ! ia Yd meu si vorbim ...

        Comment


        • #5
          Eu .. dupa cum stiti .. am la masina culoarea rosu passion .. am vazut in plopeni un logan lucrat de DAT Tuning si era roz .. dupa ce a fost si el rosu .. cat o costa o vopsea d-asta .. cu totul .. mana de lucru si vopsea ?

          Comment


          • #6
            vrei un logan funky?trendy?

            Comment


            • #7
              Unde as putea sa imi vopsesc si eu barile fata spate in culoarea masinii ? .. si calitativ .. dar sa ies si bine la bani ..

              Comment


              • #8
                Banuiesc ca ai leasing la masina si automat ai casco le faci o zgarietura si le vopsesti pe casco simplu fara bani dati in plus daca nu ai franciza !

                Comment


                • #9
                  Cea mai buna idee .. mai ales ca nu am fransiza .. de ce nu mi-a trecut prin cap mai devreme ?

                  Comment


                  • #10
                    Declari ca asa ai gasit-o in parcare ,acte necesare la asigurare sunt urmatoarele:copie permis,talon,prima foaie a contractului de leasing si prima foaie a contractului de casco asa a fost la mine ca si eu am leaing la masina!

                    Comment


                    • #11
                      da mihaitsa foloseste casco cu incredere,si eu ar fi trebuit sa fac la fel cat timp a avut masina casco,dar...daca nu a avut cine sa imi spuna si mie,asta e...spunem noi la altii!
                      Si totushi daca stie cineva unde se pot vopsi barile in culoarea caroseriei mai ieftin sa oferteze,poate sunt si alti doritori,ca mine asa
                      Last edited by Dreamer; 22 February 2010, 21:45.

                      Comment


                      • #12
                        A vopsit var-miu la mecca plast o bara de ford focus cu 170 ron .. bagata la cuptor si tot ce trebuie .. dar ti-o montezi si demontezi singur ..

                        Comment


                        • #13
                          Baieti unde gasesc si eu un tinichigiu bun si vopsitor ? .. ca mi-am facut o chestie pe masina de s-a luat vopseaua si a ajuns la tabla si e si putin infundata.., mi-am dat comanda de vopsea la policolor , mi-o face la fel ca a mea .. chit am , mai trebuie omul

                          Comment


                          • #14
                            Nu te sfatuiesc sa o faci tu, e pacat ca e masina noua, daca nu da bine chitul o sa iasa rugina, crapa etc...deci mai bine o faci in servis si scapi de o grija(si de bani))

                            Comment


                            • #15
                              Am fost azi la automar acolo pana in selgros si ca sa vezi sunt service agreeat ASIBAN unde am casco , joi vine unu de la ASIBAN si imi deschide dosar de dauna si o fac pe casco

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google