Vopsitorie auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La meca plast am vopsit eu masina si barile la cuptor sunt buni
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #17
      Ce stiti de ASIBAN , platesc repede ? adica maine ma duc cu masina in service si am sanse s-o iau vineri ? La o prima vedere mi-a zis ca reparatia ar duce undeva la 500 - 600 lei

      Comment


      • #18
        Originally posted by PeRuZzI View Post
        Ce stiti de ASIBAN , platesc repede ? adica maine ma duc cu masina in service si am sanse s-o iau vineri ? La o prima vedere mi-a zis ca reparatia ar duce undeva la 500 - 600 lei
        oricum din cate am auzit nu poti sa iei masina pana nu fac aia plata(ceva de genu), reparatia poate sa fie gata repede dar dureaza mai mult procedurile, trebuie intai sa isi dea acordul firma de asigurare, apoi reparatia si apoi plata in urma devizului facut de servis-ul unde ai facut reparatiile.

        Comment


        • #19
          Sau poti sa te intelegi cu baietii de la service .. sa duci masina dupa ce le-a bagat lor banii .. si o scoti imediat ..

          Comment


          • #20
            Deci fac maine dosaru de dauna si dupa paste ma duc cu masina .. ca am nevoie de ea acum de paste .. plec la mare

            Am fost azi la automar , era inspectorul de daune acolo , am facut declaratia aia .. a facut poze la masina .. nu a comentat absoult nimic ( bine e si dauna mica undeva in jur de 600 lei ) marti de dimineata o duc in service ..


            P.S. ASIBAN -> Groupama
            Last edited by PeRuZzI; 1 April 2010, 14:33. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #21
              Am fost azi sa-mi vad masina , e gata , au facut-o impecabil nicio diferenta de culoare totul e ok , acum astept raspunsul de la casco

              Comment


              • #22
                stie careva unde pot vopsi si eu barile dar mai ieftin...ca am fost la campina si imi ia 5 mil numai de bara de fata:|

                Comment


                • #23
                  Albul nu este pretentios cum sunt alte culori!

                  Comment


                  • #24
                    @RazvanRAZ: O fi inteles ca cumperi bara tot de la el! Spune-i ca o ai! Poate iesi mai ieftin!

                    Comment


                    • #25
                      Luat masina ... devizul a fost pe 870 lei , multumit de lucrare ..e ok ;)

                      Comment


                      • #26
                        Nu 5 mil cu bara mea ca am fost cu masina de am intrebat..ca dak mai cumparam si bara de la ei e vreo 8 mil...noroc ca am casco si am pus-o pe casco;)

                        Comment


                        • #27
                          E smecherie cu Casco .. la vara vreau sa imi vopsesc barile fata spate si eu .. dar sa vad cu cine ma pun pe bune ..

                          Comment


                          • #28
                            trebuie sa te pui pe bune cu cineva...ca eu nu am avut pe nimeni si bara pe fata am avut-o jupuita de vopsea si ala de la casco nu a vrut sa imi dea vopsea la ea...si aq a ramas sa o vopsesc eu din banii mei

                            Comment


                            • #29
                              vedeti ca daca faceti abuz..sau va duceti de prea multe ori pe casco ..ca no`..uite ..ce am patit..primul pas e ..sa te trezesti cu mama de franciza..si second..mai nou de fapt..incep astia sa se comporte ca si hercules poirot ..si sa faca pe detectivii ..si am mai auzit cazuri in care le au refuzat la astia platile dupa ce initial au zis ca e ok`..pe motiv de fruada..grija mare. mai ales cei care au pe asiban, omniasig, asirom si bcr. numai bine.

                              stiu ca si eu mi am patit o .. si chiar vreau sa zic ca mi am gasit o intr o luna rupta de fund de 3 ori.!! insa na`..acu la cat costa in service urile noastre o lucrare cap coada..si tu ca asigurator ai incepe sa ai dureri de cap`..zilnice si constante..mai tre` sa dai cu flit` la unu 2 3..100 ca na! scad costurile si ..incepi sa vezi cum cresc profiturile!..dar ..sa speram ca nu o sa aveti nevoie prea des!! numai bine.
                              Last edited by neoreal; 27 April 2010, 12:33. Reason: Automerged Doublepost
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • #30
                                pentru cei ce doresc o vopsire profesionala[cabina/cuptor]echipamente italiene,sunt niste baieti cu initiativa langa ploiesti/podeni care au facut o treaba serioasa............deci reteta perfecta: profesionisti+echipamente profesionale =rezultate pe masura![0722643319]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google