Vorbitul La Telefon Dauneaza Grav Sofatului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @IancuMIC... E ok, îți mulțumesc.

    Nu mă deranjează useri precum Kojak. Sunt prea mici ei pentru mine. Au curaj doar aici, pe forum. In real life, se kk pe ei ori o dau la întors...

    Seară bună și atenție la condus!
    Last edited by Catalin S.; 15 April 2018, 23:43.
    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

    Comment


    • #17
      Vorbitul la telefon la volan nu dăunează dacă mașina are handsfree BT

      În situația dată, lui GFN îi trebuia o Lada NIVA sh cu bullbar pe toate părțile și camere DVR față/spate/laterale și mers drept - ieșea un pit de toată frumusețea.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Catalin S. View Post
        Nu mă deranjează useri precum Kojak. Sunt prea mici ei pentru mine. Au curaj doar aici, pe forum. In real life, se kk pe ei ori o dau la întors...
        Sa muori tu!

        Ești de vis, pot sa te ating?

        Comment


        • #19
          ... și pentru cei care nu cred, nu e știft .. merge de 1 an fără probleme și are de toate. Il folosesc și cu cameră de marsarier. Și vorbești la telefon Handsfree

          Comment


          • #20
            Toti mai gresim in trafic, totul e bine când se termina cu bine.
            @Catalin, tu nu ai facut dreapta de pe banda 3 niciodata?

            Comment


            • #21
              Păi fix asta spuneam și eu mai sus...

              Originally posted by Catalin S. View Post
              Este bine când totul se termină cu bine, mai ales când la min. 1:04 (la rond) ai făcut dreapta spre Unirii fix de pe banda a treia dar nu ai dat peste nimeni.
              Cât despre dacă nu am făcut așa niciodată, eu măcar mai recunosc, dar mai bine las pe alții să răspundă. Pe cei care zilele trecute mi-au sărit în cap și m-au linșat virtual pe motiv că mi-am permis să încalc legea pe A1 depășind viteza regulamentară, deși am menționat clar că era o urgență medicală în familie.

              Case closed (în ambele cazuri) din partea mea.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • #22
                Mda, oricine incalca o regula si-o asuma, daca vrea sa mere peste limitat legala cu multi km/h peste, nu are decat, insa trebuie sa se astepte ca pe traseu sa mai intalneasca si oameni care merg mai incet si sa aiba rabdare sa depaseasca vehicule lente/obstacole pe B1/B2 dupa caz.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Catalin S. View Post
                  Case closed (în ambele cazuri) din partea mea.
                  Case UNclosed:

                  Vezi cum interpretezi tu aiurea...
                  Nu s a legat nimeni ca ai încălcat limita legala de viteza, as fi ultimul care s-ar lega de așa ceva.
                  Și nici nu era cazul sa te justifici, ca ai avut o problema medicala, nimeni n-a pus problema ca de ce, cum unde etc.
                  Lumea "s-a ras" de tine ptr faza cu "zvac" și limitarea la Vmax la motorul de 1.0sce. Atât, taticu, restu' sunt doar victimizarile tale, inutile zic io.
                  Peace!

                  Comment


                  • #24
                    Hai, lasă, că s-a comentat destul și pe tema vitezei (între timp s-a făcut curățenie pe acolo), dar nu mai contează. Alta era ideea.
                    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google