vreau sa imi iau logan... need help

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau sa imi iau logan... need help

    salutare ... vreau sa imi iau un logan 1.5 dci 85 cp ... sunt din constanta si momentan fac scoala de soferi . pe 27 acum am examen si nu cred ca voi avea probleme in al trece ... in fine ... fac scoala de soferi pe un astfel de logan si vreau sa imi spuneti unde sa ma duc pt a vedea preturile si pt ami alege(sau face comanda) pt un astfel de logan. va rog daca aveti si alte lucruri de spus pe care ar trebui sa le stiu dar eu nici nu ma gandesc la ele ... va rog sa imi spuneti ... va multumesc anticipat . cristi
    Last edited by crististreulea; 24 November 2007, 21:44.
    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

  • #2
    da si tu la search,dreapta sus,tastezi motorizarea dai GO si vei afla multe chestii,succes si bun venit
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      www.dacia.ro

      Comment


      • #4
        Du-te la Rent-Car, pe soseaua de la iesirea din Constanta ce duce spre Basarabi sa aflii mai multe detalii. Daca vrei uita-te si pe http://www.dacia.ro sa vezi preturi.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          multumesc

          multumesc la toata lumea
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • #6
            Sau mai bine vi la intalnirile noastre de Duminica, la ora 16 la Aqua Magic, si mai discutam acolo pe tema asta.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • #7
              ia tata unu de 85cp diesel ca merita lozu'
              http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

              Comment


              • #8
                ce-a mai buna varianta e sa vi duminica la 16 in parcare la aqua magic.... ...sa iti iei un carnetel si un pix ca o sa ai la detalii de umpli carnetelul..... ....indiferent ca e vant,poaie sau altele suntem acolo.....daca nu ai cum rent-a-car constanta la iesire spre valu lui traian....si acolo gasesti informati...(oricum,clar sunt mai putine ca la club...) ) ...)....succes la treaba
                JUST ME.....30-rdd......

                Comment


                • #9
                  cristi te asteptam la intalniri cu masinuta

                  Comment


                  • #10
                    salut si bine ai venit pe forum.
                    dute la intilnirea din constanta si te rezolva ei, e mai usor si mai rapid de inteles. plus ca iti faci prieteni

                    nu mai folosi limbaj tip mirc
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      mersi

                      Originally posted by crististreulea
                      salut si bine ai venit pe forum.
                      dute la intilnirea din constanta si te rezolva ei, e mai usor si mai rapid de inteles. plus ca iti faci prieteni

                      nu mai folosi limbaj tip mirc
                      mersi si o sa am grija si la limbaj ;)

                      ok, nu mai cita nici postul anterior :d
                      Last edited by crististreulea; 25 November 2007, 18:43.
                      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                      Comment


                      • #12
                        kiar daca nu ai inca masina poti veni la club..... ....doar sa te prezinti....) )
                        JUST ME.....30-rdd......

                        Comment


                        • #13
                          @cristi eu i-ti recomand in plus si configuratorul de la Dacia(de pe site adica). Joaca-te putin cu el si te lamuresti destul de bine. Si du-te si la intalnire bineinteles. Succes
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            Configuratorul de pe site-ul Dacia este bun, doar sa-ti faci o idee asa in mare de modelele Logan. Cel mai bine este sa mergi la dealer si sa vezi oferta lor, mai au pormoti, cadouri, etc. Te pui la punct si cu modalitatile de plata, si cand e posibil sa-ti vina masina dorita.
                            Cu stima, FLO.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #15
                              mersi mult baieti , nu ma asteptam la asa de mult suport , duminica viitoare mi-am rezervat timp pt a merge la intalnire , plus ca e posibil sa il iau si pe varul meu care are deja logan (el il are din galati luat, in caz de va intrebati de ce nu il intreb pe el cum sa iau), si o sa incerc chiar acum configuratorul
                              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google