Vreau Sa Imi Iau Un Dci De 85 CP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Incearca sa vb cu D-fens, ca si el asteapta pt masina, tot prestige. Te-ar putea lamuri el mai mult.
    Momentan nu sunt in varianta prestige, dar dupa cum spune si Seba, trebuie sa astepti cam mult.
    Poate ne mai lamureste un pic Andrei.

    Comment


    • #32
      Eu am vazut in bucuresti logan face lift. Prin centru. Cu numere rosii. Deci au inceput sa apara pe strazi. Nu era cu probe sua alte chestii. Era un mosulet care il conducea.
      1.5 dc

      Comment


      • #33
        La meridian vest ,logan 2 au in reprezentanta ,e frumos ,dar tot ramane loc de mai bine.

        Comment


        • #34
          Domnilor, dci 85cp e subiectul discutiei...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #35
            Deci cum am mai zis si in alte topicuri. Alegerea depinde de ceea ce pretnti ai cu el. Vrei sportivitate si consum mic, iar in panta sa dai flashuri la straineze - modele noiatunci dci 85 cp este perfect. Daca vrei performante maxime (tot ce poate sa dea loganul in acest moment), daca iti place sa pelci primul de la stop pe autosrada sa dai fashuri la passat si la octavii. Atunci iati 16v.

            daca mergi mult in oras se pare ca se merita dieselul. Daca mergi mult in afara orasului atunci se merita la fel de bine si benzinarul.

            am inteles ca partea cu costurile si cu economiile este in alt topic. (mi sa mai atras atentia) asa ca nu dezvolt.

            este alegerea ta - ce vrei sa faci cu ea.
            1.5 dc

            Comment


            • #36
              Originally posted by csebalyn View Post
              Cu livrare in mai 2009 ... Sper sa fie mai devreme, spre binele lui, dar nu cred ca va avea masina inainte de septembrie

              La masini si la femei nu e bine sa te grabesti.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #37
                Chiar daca nu te grabesti, masina tot o sa apara ea....La femei, ai ocazia sa-ti plece de sub nas
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #38
                  Parte intunecata, daca mai postezi doua-trei de-astea, o sa ma ajuti sa ma hotarasc rapid cu femeile, ca la masina m-am hotarat singur
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #39
                    Intr-adevar e foarte buna masina. Eu o am din martie 2008 si nu mi-a facut niciodata probleme, dar am avut si eu grija de ea. Din pacate, acum s-ar putea sa trebuiasca sa o vand pentru ca am nevoie de bani. Sigur voi plange dupa ea.
                    Apropo, stiti unde as putea gasi un cumparator?
                    Va multumesc!

                    Comment


                    • #40
                      Recomand din toata inima 85 de caiuti. Din noiembrie pana acum am deja 21.000 km. Absolut nici o problema. E si masina de familie - cand merg cu partenera in dreapta, dar si masina cu care sa iti faci cat de cat de cap cand esti singurel Si la consum ... Jos palaria. Cat despre consumul ala ca ar creste enorm cand treci de 110-120 ... Nu as baga mana in foc
                      E o alegere perfecta daca iti stii asteptarile !
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • #41
                        @alina78: ce model este ( laureate, prestige?), cati km are...Si pretul.
                        Multumesc.

                        Comment


                        • #42
                          Stimabililor, aici nu-i bursa de vanzari/cumparari. Abtineti-va...Mersi de intelegere
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #43
                            Scuze! Nu asta a fost intentia mea.

                            Comment


                            • #44
                              Ca si timp in care vine este mult prea mare. Din ce vad eu ca mai trec pe langa un meridian si vad ca au deja pe stoc logan face lift. Nu m-am uitat ce variante dar este si am mai vazut in voluntari la simpotrans imediat dupa pod. Deci daca incerci un pic sar putea sa gasesti pe stoc la unele firme
                              1.5 dc

                              Comment


                              • #45
                                Dieselul nu are frana de motor?

                                pt. mae: nu as vrea sa scriu doar asa de dragul de a te contrazice, dar 1,5 85 cai are frana de motor chiar serioasa si destul de puternica. Eu o folosesc des, si chiar este mult mai puternica decat la un motor pe benzina. A, ca in viteza 1 si 2 te impinge de la sine la viteza mica este altceva, dar frana de motor este foarte puternica la dci. Credema, cand cobori o panta mai ales, de ex. in Cluj Feleacul se simte foarte bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google