Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La admirat masinuta? ) sau fetite? ) vezi ce citeste si mamica threadurile astea )
    sigpicMy ride

    Comment


    • Originally posted by DeLuXe View Post
      Sustin pe avp ... pardon apv ) iti admiram masinuta azi in oras
      Masina mea??? In oras?? Poate doar in fata portii ca nu ammai miscato.. astept permisu

      Comment


      • Originally posted by DeLuXe View Post
        La admirat masinuta? ) sau fetite? ) vezi ce citeste si mamica threadurile astea )
        nu-i stres daca citeste:P
        sigpic

        Comment


        • AM jucat si eu cu Becudani


          Becudani 5 - 4 KeanuRev
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Se jaoca acum campionul vs deluxe ...
            sigpicMy ride

            Comment


            • Dami te rog buzz alx cand vrei sa joci cu mine ,si daca nu raspund scriemi o ora acolo pe mess
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • CNB - Rudy 5-1

                Comment


                • Aha,am inteles ...si pacat avp k forumul nu la avatar nu merge formatul gif.k sa vezi ce faceau alea mici in poza.

                  Comment


                  • Ori va e lene sa cititi un nume ori ma abtin de la alte comentarii dar sincer se cam intrece cu gluma. Imi poti trimite sa vad ce fac alea

                    Comment


                    • Ok becudani o sa jucam in seara asta daca ai timp.
                      Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                      Comment


                      • @rudy: jucam diseara pe la 8? ID-ul meu il gasesti in lista de inceput.

                        Comment


                        • Becudani 5 - 3 ct 24 alx
                          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                          Comment


                          • Vali007 bine ai revenit, credeam ca ne parasesti si tu, mi-ai luat o piatra de pe inima.

                            Pentru restu, atentie se apropie termenul!

                            Comment


                            • Salut.as vrea sa joc si eu.intrebarea este daca am cum? :P daca da, id-ul meu e s_sido_89 ,oricum astept pe oricare e dornic de un amical :P cei care vor sa ma bage in lista sa spuna ca sunt de pe forum.ms

                              Comment


                              • In primul rand am uitat sa ii multumesc lu DeLuXe de amical si meciul cu $3fu_Em@ ramane restanta.

                                @adu89: hai ca te iau la un amical chiar acum daca te gasesc pe mess

                                ciao all
                                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google