Y! Pool Champ Editia II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joaca bine cristi asta

    Comment


    • Am revenit si eu de la expozitie acum si maine astept mesajul lui CT-24-ALX ca sa joc

      Comment


      • Originally posted by CAnnabYS View Post
        Joaca bine cristi asta
        poate , dar oricum , se pare ca nu mai bine decat CAnnabYS .
        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

        Comment


        • @apv... te astept in seara asta sa jucam... eu sunt de la 8 pe mess pana pe la 11:30. Te astept!
          Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

          Comment


          • Originally posted by cristi View Post
            poate , dar oricum , se pare ca nu mai bine decat CAnnabYS .
            mah daca m-ai batut in meciul direct (finala) inseamna ca stii tu ce stii

            Comment


            • CT-24-ALX VS ct-07-apv

              4-4 deseara jucam finala, pentru ca, acum a trebuit sa plece la facultate.
              Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

              Comment


              • CT-24-ALX VS ct-07-apv

                5 - 4
                Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                Comment


                • vedeti ce face facultatea din om ? ...
                  Last edited by Seba; 20 March 2008, 13:11.
                  For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                  Comment


                  • hahahaha

                    ------------------------------------

                    si totusi jucati odata etapa :P
                    Last edited by crististreulea; 19 March 2008, 20:15.
                    Logan 1.6MP

                    Comment


                    • Facultatea si un calculator care merge cand vrea el si netu care pica odata la 5 10 minute, daca si la urmatoru joc va fi la fel ma retrag

                      Comment


                      • Nici sa nu te gandesti ... vin dupa tine in ct si-ti gazez masina

                        Comment


                        • Ar fi o idee poate de data asta mi se vopseste si mie masina cum trebuie nu cum a fost acum

                          Comment


                          • Eu incerc sa mai vb cu oponenti mei ca vad ca nu vor sa joace
                            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                            Comment


                            • emanuel_boy_1990 ($3fu_3m@ ) e corect?


                              CRiS ... (3/18/2008 7:50:17 AM): salut, http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=102 deci trebe sa jucam., buzz me cind esti disponibil

                              CRiS ... (3/21/2008 3:03:08 PM): ping, man, tre sa o punem de un pool

                              si mai am acasa de vreo 2 ori
                              Last edited by crististreulea; 21 March 2008, 16:16.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Haideti cu meciurile, sa incepem etapa 4
                                Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google