B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dsign View Post
    Am stabilit ca imi voi confectiona sau voi cumpara de-a gata un roll-cage.
    Mai bine il iei de-a gata (daca se potriveste) si sa fie unul bun, nu un jaf din cine stie ce material. Ai putea sa iei un OMP. Sunt cele mai bune.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • da recomand si eu omp,(mie imi vine unul pentru golf poate saptamina asta)
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Nu se da inca pe circuit , dar si orasu poate fi un circuit...
        Roll-cage de pe loganu de raliu e 800euro , dar nu stiu ce se intampla cu locurile din spate...
        Cat te costa amortizoarele ?? de fapt modificarea lor??
        sigpic

        Comment


        • locuri spate canci nanai
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • OMP face pt Lighean? Stim ca Wiechers are in oferta ceva pt Logan


            Cit despre interior, putin imi pasa... Inca nu sunt 100% hotarit, insa daca imi iau alta masina, cu siguranta pe asta o pastrez pt modificat.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • OMP nu produce de serie roll-cage-uri pentru Logan, dar se pot comanda. Mergi la Colina Motors si vorbeste cu ei si o sa-ti dea mai multe detalii.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • crezi ca pretul nu o sa fie si el "custom"?
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • cine imi poate recomanda cum sa lipesc materiale plastice intre ele, cum sa umplu spatii goale intre plastice si cu ce finisez plastice?

                  Am scos butoanele de pe consola ca sa montez acolo statia radio. Butoanele vor sta in loc de suporturile de pahare.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Materiale plastice intre ele se pot lipi cu adezivul instantaneu de la Bison, se gaseste prin Bricostore/Praktiker/Hornbach.
                    Si pentru celelalte intrebari, da o tura prin locurile mai sus amintite si o sa gasesti tot ce-ti trebuie.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • ei da, m-am plimbat de dimineata 3 ore prin cele de mai sus, al dracu' daca scrie pe vreunul ca-i bun pt plastic... sa nu zic ca n-am gasit nici macar o cutie de chit de fibra...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • super tare "ligheanul" lui matale. ai gust. imi place ce pot sa zic. spor la tunnarit my friend.
                        Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                        Comment


                        • multumesc, deocamdata ma chinui la interior
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • tin in mod special sa-i salut cu mult "respect" pe soferii bucuresteni de duminica, pe cei care si-au luat carnetul pe spaga deoarece sunt mult prea handicapati ca sa invete un rahat de legislatie si pe toti taximetristii bucuresteni

                            oprim aiurea, ne miscam incet, ocupam 2 benzi, suntem smecheri, ce sa mai...

                            din cite am invatat eu, liniile alea longitudinale sunt facute sa mergi printre ele, nu peste ele. Am deosebit "respect" si pentru citeva fufe intilnite prin trafic zilele astea.


                            Nu se poate ca simbata, in zi libera, sa stau jumatate de ora la un semafor, pe un bulevard cu 4 benzi...

                            Eu as face cite o verificare a cunostintelor rutiere la fiecare 5 ani, pt fiecare sofer, fara exceptie.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • cind am inceput sa citesc, ma asteptam sa scrii la un moment dat ca ti-a faultat careva masina.
                              a fost o usurare sa ajung la sfirsitul postului fara sa citesc despre asa ceva
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • @DSIGN, @crististreulea...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google