Zone Cu Radar !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zone Cu Radar !

    Propun ca aici sa fie trecute principalele zone/strazi unde intalnim frecvent radarul. Cred ca ar fi util .. sa stim sa evitam acele zone :P

  • #2
    Ma sincer la voi e najpa cu radaru asta , vreau sa spun in timisoara si orasele mari.In lugoj nu prea stau baieti desi au ce sa prinda daca stau in 3 ani de 2 ori iam vazut cu radaru prin oras si atunci au stat vreo 30 de minute si au plecat.Oricum ca sa raman on-topic cand mergeam la timisoara ii vedeam ca statea pe calea lugojului acu nu sunt sigur daca acolo stau tot timpu la agatat.
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • #3
      Parvan(aproape zilnic),Ariesi(pe langa nr 18 parca vis-a-vis de OMV),Torontal(rar),buziasului(cam rar) si pe langa mall mai stateau dar ffff rar acuma nah depinde......mi-as baga flipuri la nr,ma pozeaza cu nr de kongo,iau coltu si ceau .Nu am gasit asa cev pe net DIN PACATE numa sa nu apara nik dar nu alt numar
      www.Vand Schimb Logan.tk **Fara spatii**
      si
      www.PS3OnlineStore.tk

      Comment


      • #4
        Pe Cluj noaptea,chiar si 3-4 noaptea,parcati pe trotuar dupa un pom ,sensul BRD-Spitalul Judetean...
        Pe Simion Barnutiu,i-am vazut noaptea iarasi,
        La pod in Calea Sagului,La Iveco unde limitele sunt 70 km/h.
        Mai obisnuiesc sa stea prin strazile alea din spate de la Azur sau ce e pe acolo,unde e restrictie de 30 km/h
        Mai e pe strada dinspre fabrica de bere,catre AEM.
        Si cam atat din ce stiu eu...
        Last edited by Cristi_Xp; 17 April 2008, 05:06.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Sambata asta i-am vazut pe la vreo 00:30 ( nu stiu cum se cheama strada ) cum vii dinspre lugoj unde e piata badea cartan ( sper ca m-am exprimat corect ) statea pe sensu de mers care vine dinspre lugoj.
          Pentru ce-i care merg spre lugoj : au obiceiu sa stea la intrare in Costei pentru sensu de mers care vine dinspre Lugoj si la intrare in lugoj fix prima benzinarie pe partea dreapta pentru sensu de mers care vine dinspre timisoara.Pentru ce-i care vin de la timisoara via Buziasi se mai sta la portiunea de drum intre lugoj si cartieru I.C.Dragan unde e pasarela in lucru.
          Last edited by Rudy; 17 April 2008, 05:30.
          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

          Comment


          • #6
            Pe calea lugojului intre timisoara si ghiroda. in parcare la Trafic pentru cei care vin catre timisoara si undeva aproape de Banat car pentru cei care ies din timisoara.
            restrictie de viteza 70km/h
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Pe traseul Bucuresti-Targoviste-Pucioasa,radar mobil la Tartasesti(scrie pe masina POLITIA,este un Logan).Radarul mobil va ia si un garcea va asteapta in fata postului de politie din Tartasesti sa va "felicite".Apoi,pana la Targoviste sa va asteptati la radar,cand este un Logan galben B-??-AHZ sau unul alb B-34-KDT,pe nici unul nu scrie nimic.Loganul galben are folie(omologata?) pe luneta si geamurile spate.Cateodata mai este si o vechitura de Renault Chamade cu inscriptia Politia Rutiera.Treaba este valabila si dupa Targoviste pana la Pucioasa,inclusiv.Mai sta si la intrarea si iesirea din Pucioasa.Aici este un Renault Chamade(nu stiu daca este acelasi cu celalalt)pe care scrie Politia Rutiera.
              Mult succes!
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Suru stie
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Giurgiu-Bucuresti la Adunatii Copaceni....si radar mobil de la Unuzu la Giurgiu(cateodata)

                  Comment


                  • #10
                    Pe mine m-au ars astia pe parvan.era in fata la cesena pe iarba sus intre pomi.
                    acum cateva zile veneam de la arad si am trecut pe langa EEI cu 180-190kmh.era in dreptul acelei cabane de lemn cum mergi spre arad dupa intersectia cu sannandrei.era doar unul in masina la volan si sa uitat lung la mine.
                    daca m-au filmat raman 3 luni fara carnet.
                    stie cineva in cat timp ar trebui sa primesc ceva in posta?
                    spre sag la metro am auzit ca sunt camere radar care filmeaza.

                    Comment


                    • #11
                      Radarele mobile (acelea care sunt puse pe masini) iti trimit acasa notificare sau te opreste alt echipaj pe drum??

                      Comment


                      • #12
                        Daca nu te opresc unde e postul de politie atunci primesti acasa procesul verbal...printr-o scrisoare recomandata (eu am primit asa ...)
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • #13
                          Si in cat timp iti vine acasa "surpriza"?(aproximativ)

                          Comment


                          • #14
                            Cam o luna
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Si o ultima intrebare: te filmeaza din spate sau din fata(radarele mobile de pe auto)?......si ca sa fiu si ontopic....aveti grija in Campia Turzii si la iesire si la intrare in oras.si la intrare in Turda dinspre Campia Turzii!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google