Sugestii imbunatatire site

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    torquemada
    Fa-mi te rog screnshoturi si spune-mi cum pot replica problema... ca sunt vagi exprimarile si n-am cum sa ma prind, mai ales ca probabil la mine functioneaza de nu am remarcat pana acum.

    Vezi ca ai o optiune in profil undeva, sa vezi semnaturile. Aia probabil e pe off. Tot langa ea e sa iti si editezi semnatura.
    Ar trebui sa mearga. E in User Settings > Account > Si acolo ai ceva cu show signatures.

    Originally posted by Gil26 View Post
    Imbunatatirile par OK pana acum (din ce am testat).
    Poate partea cu diacritice mai ramane de rezolvat (eu nu le folosesc dar...).
    diacriticele in forumuri e de preferat nici sa nu se prea foloseasca, intrucat din punct de vedere al optimizarii in motoarele de cautare da cu virgula. Problema e ca sunt foarte multe standarde si atunci cand nu se foloseste cel bun, da cu virgula.
    Last edited by Cristi_Xp; 19 November 2018, 20:49.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #47
      La mine pe telefon,pe opera nu tine minte parola.

      Comment


      • #48
        Cristi, asa cum ti-am scris pe adresa de cont yahoo: lipsa Regulamentelor (General, Bursa). In mod normal, firesc ar fi fost sa fie la vedere, eu nu le regasesc...
        Si...ar mai fi puncte de rezolvat.
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #49
          Salutare prieteni i-mi pare bine ca site
          logan evolueaza super
          Multumesc CRISTI_XP pt inbunatatirile aduse si colegiilor care vin cu sugestii asta da dovada ca ne pasa de comunitatea asta de pe site.
          Din ce am testat eu functioneaza ok.
          Cand m- am logat pe site au aparut direct notificarile mele,e super.
          Last edited by adi xxl; 19 November 2018, 21:18.

          Comment


          • #50
            Merge si semnatura;
            user settings-account, unde derulezi pana la Visible Post Elements. Ai acolo ai edit post signature. in schimb nu se pot adauga imagini in locul sau alaturi de semnatura.
            Incet incet, merge.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #51
              Ceva nu faci tu bine cand pui semnatura... eu am reusit sa ti-o schimb.

              Tagurile pentru semnatura sunt
              Code:
              [sigpic][/sigpic]
              Originally posted by 77sky View Post
              Cristi, asa cum ti-am scris pe adresa de cont yahoo: lipsa Regulamentelor (General, Bursa). In mod normal, firesc ar fi fost sa fie la vedere, eu nu le regasesc...
              Si...ar mai fi puncte de rezolvat.
              Regulamentul e cam dubios de accesat. Din prima pagina, o sa vezi notificarea referitor la GDPR de sub reclama cu Dacia Duster, apoi o sa ai o sageata la dreapta 1 din 2... dai pe ea si apare regulamentul.
              Last edited by Cristi_Xp; 19 November 2018, 21:48.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Cristi_Xp View Post
                Ceva nu faci tu bine cand pui semnatura... eu am reusit sa ti-o schimb.

                Tagurile pentru semnatura sunt
                Code:
                [sigpic][/sigpic]
                Da, am vazut; super
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #53
                  Sper ca n-o lasi asa... ca te omor.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #54
                    La poza de profil te referi? Cu Sergiu, n-am.
                    Last edited by IancuMIC; 19 November 2018, 22:25.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • #55
                      teaser18111901 - butoane nefuncționale personalizare - s-ar putea ascunde

                      teaser18111902 - atașamentele

                      teaser18111903 - galeria, apar unele mininiaturi dar atat

                      Conturile de administrator/moderator au oricum mai multe posibilitati decat cele de user normal, asa ca e normal sa nu aveti aceleasi probleme
                      Attached Files
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • #56
                        Vezi că reclama nu se redimensioneaza Screenshot_2018-11-20-08-28-56-310.jpeg

                        Comment


                        • #57
                          Nu prea ai cum pe telefon.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by t0rquemada View Post
                            teaser18111901 - butoane nefuncționale personalizare - s-ar putea ascunde

                            teaser18111902 - atașamentele

                            teaser18111903 - galeria, apar unele mininiaturi dar atat

                            Conturile de administrator/moderator au oricum mai multe posibilitati decat cele de user normal, asa ca e normal sa nu aveti aceleasi probleme
                            La asta ma refeream ca la un refresh se incarca. Am impresia ca se genereaza atunci thumbnailurile pentru pozele de acu ani de zile de aia crapa, dar la refresh incarca mai multe.

                            La panoul meu, dupa ce am apasat pe ele au aparut optiunile de customizare pentru meniu, sunt doar niste optiuni pentru coduri de culori.
                            Last edited by Cristi_Xp; 20 November 2018, 10:42.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #59
                              Poate se incarca la tine, la mine nu.

                              Butoanele din teaser 18119101 nu fac nimic la mine.

                              P.S. scrisesem incarcă cu celalalt tip de i si a trunchiat postul - devine enervant
                              Last edited by t0rquemada; 20 November 2018, 12:12.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • #60
                                Nu pot posta mesaje mai lungi de doua-trei propoziții iar uneori nu
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google