Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o noapte.te anunt sigur sigur maine.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • oki astept un semn

      sigpic

      Comment


      • am vazut la stiri ca in eoforie ( nu stiu care ) vecini de plaja sunt excavatoarele si basculele care refac faleza.
        la tine cum sta situatia?
        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

        Comment


        • Vila "Adrian"... super OK... bunica nr.1... multam ADI... cu sigurata voi reveni... si bineinteles cateva cadre cu locatia...
          Attached Files

          Comment


          • mersi de poze , acum vad si eu ce acoperis ruginit am ce inseamna domne mersu pe jos...

            maistoru cred ca de eforie sud e vb dar e vb de o bucata de plaja care oricum e in ``fundul`` statiunii , deci nu vad care ar fi problema... GGI zi-ne cum e plaja , apa , drumu pana la plaja toate cele. spre rusinea mea eu nu am ajuns in zona plajii din eforie anu asta...
            Last edited by SoNyKeL; 15 July 2010, 23:18. Reason: Automerged Doublepost

            sigpic

            Comment


            • Plaja e OK... apa calda... azi a fost un pic aglomerata... scoruri mai mult de cat OK la papica... daca nu ma insel se numeste Club D&C are trei nivele se afla intre pizzeria Albatros si restaurantul Leul de Mare... pe jos pana la plaja e ceva de mers... cu masina 2min... atentie unde parcati (tarif 10 ron pe zi) caracatita sta la panda (80 ron amenda)
              Last edited by GGI78; 15 July 2010, 23:39.

              Comment


              • Ah Sony... Daca stiam ca nu ai ajuns in zona plajei anul asta, te chemam sa ma iei dupa plaja in prima zi cand o inceput sa ploua Dar nu stiam daca incape atelajul meu in MeCeVeu
                sigpic

                Comment


                • toate ca toate , dar in mcv-ul meu incape orice

                  sigpic

                  Comment


                  • Data viitoare cand vin, ma duc la plaja fara masina si sa te vad cum ma urci pe mine cu tot cu atelaj in MeCeVeu ))

                    Ce ti-as mai fi facut o vizita si week-endu asta :d.... da' e cam rece cred apa
                    sigpic

                    Comment


                    • cum ai ajuns la concluzia ca e rece apa?

                      sigpic

                      Comment


                      • up , up hai cu vila , la mare la soare...
                        bere rece , mici proaspeti totu ieftin turisti imi mai trebuie.
                        Inca astept sa va formati un grup dala ``nesimtit de mare`` sa va ingrop in bere rece
                        PS. Vila Adrian asigura parcare gratuita in curte. Tinand cont ca in toata statiunea taxa e de minim 10ron per masina per zi.

                        sigpic

                        Comment


                        • Pai a tot plouat ma si era mai rece decat de obicei

                          Cu parcarea e treaba cea mai buna pentru ca in jurul vilei Adrian, la celelalte vile, masinile stateau in fata portilor, fara a fi protejate .

                          Doar ca... eu cred ca va trebuie o garda la sol mai mare de 10 cm (eu am 12 si am trecut la limita peste bordura ) . Si... aveti grija la melci... aveam unul pe discul de frana


                          Peste vreo 4 saptamani cred ca iar ai braileni la vila ... poate atunci se strang mai multi loganisti
                          Last edited by iamagi; 19 July 2010, 14:04.
                          sigpic

                          Comment


                          • iamagi apa e calda , ploile si lipsa soarelui conteaza prea putin ptr temperatura apei de la mare , curentii dicteaza temperatura.
                            iamagi tu ai bagat-o prin parcarea din fata , dar in spate eu zic ca se intra lejer si nici melci nu sunt , raule

                            sigpic

                            Comment


                            • Salut.
                              Sonykel ce pret mai ai la cazare(cam pentru 5-6zile)2 persoane+1 copil.
                              Astept un semn.
                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • am stat si eu la vila adrian week asta , putin ce`i drept dar destul sa`mi formez o parere.
                                preturi bune , curtea foarte incapatoare pentru stat la barfe , gratar si relaxare dupa o zi de plaja.
                                magazinul este chiar langa vila , ai tot ce iti trebuie , cica peste 800 de articole
                                bunica chiar ca este numar 1 ...foarte primitoare.
                                zona este linistita , nu este agitatie sau galagie , perfecta pentru o familie cu copil/ii
                                recomand cu incredere si multumim Sony.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google