Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niki
    replied
    I'am dus io tuica, moka, si tot n'a vrut sa be ))))

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    oricum fa-mi un pret, si rezerva-mi cea mai racoroasa camera. sufar groaznic de caldura . poate un ac portabil aduc o tuica de pruna contracost...

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    hahaha ) nu sincer am expus si la inceputul topicului , ce NU AM , nu am conditii dastea TV , AC , etc etc...

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    dar are magazin langa el plin cu bere

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    nu am mic dejun , nu am AC...

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    intre noaptea de 3-4 si 4-5 iulie vreau si eu o camera dubla. cu mic dejun si A/C in camera ce tarif ajung?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Preturi aceleasi , schimbari din pacate nu , doar ceva lucrari de intretinere , gen vopsit tot acoperisu si alte chestii nu prea vizibile ptr turist...

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Originally posted by SoNyKeL View Post
    Oficial sezonul 2011 a inceput. Week-endul asta e primul nostru week-end cand deschidem. Va asteptam la mare!

    FOF-u va ``dezvirgina`` sezonu pe anu 2011

    0760324113
    yuhuuu , abia asteptam sa ajungem

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Preturi?

    Ceva schimbari fata de anul trecut?

    Leave a comment:


  • BeciAcustic
    replied
    Unde pot sa dau LIKE?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Oficial sezonul 2011 a inceput. Week-endul asta e primul nostru week-end cand deschidem. Va asteptam la mare!

    FOF-u va ``dezvirgina`` sezonu pe anu 2011

    0760324113


    Nu mai scrie cu fonturi mari .
    Last edited by Cristi_Xp; 17 June 2011, 09:15.

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    Fost la mare la marele prieten SoNyKeL ...din pacate 1 singura noapte ...Conditii bune , bunica de treaba ,zona linistita ,aprovizionare foarte aproape ... Imi pare rau ca nu am putut sa te salut la plecare !

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    ma bucur ca te-ai simtit bine... mersi de ``cadou`` dar vreo juma de an nu am voie alcool , asa ca doar ma chinui cu el

    te asteptam si la anu cu aceleasi preturi decent si sa speram conditii mai bune...

    PS. cei care ati fost , va rog nu va sfiiti si puneti impresii/sugestii/reclamatii....

    PS2. Ptr Sfarsitul lui august inchiriez toata vila ptr week-end. aprox 20camere , 2nopti cazare , pret 1600RON

    Astept propuneri...

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Multumesc de cazare, SoNyKeL! Imi pare rau ca nu ne'am intalnit, sa stam la un pahar de vorba... poate data viitoare!

    Totul a fost bine, mamaie foarte comunicativa, la magazin preturi bune, camera ok.

    PS: vezi ca ti'am lasat ceva bun...

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Buna Sony!

    Se poate pt. vineri si sambata 2 camere?

    0765.229.455. Mersi!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google