Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SoNyKeL
    replied
    gandaci care banuiesc ca veneau de afara nuu? adica fi mai explicit nu vrea sa creada lumea ca am gandaci in vila

    cu furatu din frigidere chiar nu stiu ce sa zic , aia chiar nu am cum so previn... eu unul sincer sa fiu vad acele frigidere total inutile atat timp cat magazinul este la 2m si este aprovizionat zilnic. in fine se intampla si asta e romanu...

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    Revin si anul acesta cu impresii.
    Fiindca am nimerit in varf de sezon, a fost foarte aglomerat si am reusit sa fiu cazat doar intr-o camera mai mica, din cauza caldurii excesive umiditatea in camera este foarte mare...disconfort maxim.
    Atat dl Adi cat si bunica lu sonykel au fost de nota 10, concediul a fost unul placut, dar daca mergeti in toiul sezonului, alegeti o camera mai mare...si neaparat sa va aduceti un frigider portabil...ca anul acesta sa furat din frigiderele comune. (nu numai de la mine)

    Per total , am fost multumit si in acest an, dar... au fost mici incidente mai neplacute...dar tot bine a fost.

    mie din exterior mi sa parut ca acum ati fost un pic depasiti de situatie...(adica de multimea de cazati)

    ps: ca si anul trecut nici urma de gandaci in camera...dar in hol au fost...erau niste gandaci zburatori...care au fost atrasi de lumina probabil.
    era sa uit... preturi foarte ok la magazin.
    Last edited by mumus; 10 August 2010, 16:36.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    ma sunat un ``cosmin`` din logan club bucuresti , si mi-a zis ca vrea 2camere la vila ptr ziua de miercuri. il rog sa-mi dea un PM cu numarul lui de telefon

    din informatii oficiale pot sa declar ca Mumus has arrived... asteptam pareri de la el la intoarcere.
    Last edited by SoNyKeL; 3 August 2010, 18:25. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Augustin-Yng
    replied
    Salut.
    Mersi dar am ramas cu biletul la neptun.
    Poate la anul.Tinem legatura pentru la anu.
    Numai bine.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    fof multumesc si eu ca m-ati vizitat si ca ati scris aici.
    PS. am peste 4500 de articole...

    YNG 60de ron pe camera... te asteptam.

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    am stat si eu la vila adrian week asta , putin ce`i drept dar destul sa`mi formez o parere.
    preturi bune , curtea foarte incapatoare pentru stat la barfe , gratar si relaxare dupa o zi de plaja.
    magazinul este chiar langa vila , ai tot ce iti trebuie , cica peste 800 de articole
    bunica chiar ca este numar 1 ...foarte primitoare.
    zona este linistita , nu este agitatie sau galagie , perfecta pentru o familie cu copil/ii
    recomand cu incredere si multumim Sony.

    Leave a comment:


  • Augustin-Yng
    replied
    Salut.
    Sonykel ce pret mai ai la cazare(cam pentru 5-6zile)2 persoane+1 copil.
    Astept un semn.
    Numai bine.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    iamagi apa e calda , ploile si lipsa soarelui conteaza prea putin ptr temperatura apei de la mare , curentii dicteaza temperatura.
    iamagi tu ai bagat-o prin parcarea din fata , dar in spate eu zic ca se intra lejer si nici melci nu sunt , raule

    Leave a comment:


  • iamagi
    replied
    Pai a tot plouat ma si era mai rece decat de obicei

    Cu parcarea e treaba cea mai buna pentru ca in jurul vilei Adrian, la celelalte vile, masinile stateau in fata portilor, fara a fi protejate .

    Doar ca... eu cred ca va trebuie o garda la sol mai mare de 10 cm (eu am 12 si am trecut la limita peste bordura ) . Si... aveti grija la melci... aveam unul pe discul de frana


    Peste vreo 4 saptamani cred ca iar ai braileni la vila ... poate atunci se strang mai multi loganisti
    Last edited by iamagi; 19 July 2010, 14:04.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    up , up hai cu vila , la mare la soare...
    bere rece , mici proaspeti totu ieftin turisti imi mai trebuie.
    Inca astept sa va formati un grup dala ``nesimtit de mare`` sa va ingrop in bere rece
    PS. Vila Adrian asigura parcare gratuita in curte. Tinand cont ca in toata statiunea taxa e de minim 10ron per masina per zi.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    cum ai ajuns la concluzia ca e rece apa?

    Leave a comment:


  • iamagi
    replied
    Data viitoare cand vin, ma duc la plaja fara masina si sa te vad cum ma urci pe mine cu tot cu atelaj in MeCeVeu ))

    Ce ti-as mai fi facut o vizita si week-endu asta :d.... da' e cam rece cred apa

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    toate ca toate , dar in mcv-ul meu incape orice

    Leave a comment:


  • iamagi
    replied
    Ah Sony... Daca stiam ca nu ai ajuns in zona plajei anul asta, te chemam sa ma iei dupa plaja in prima zi cand o inceput sa ploua Dar nu stiam daca incape atelajul meu in MeCeVeu

    Leave a comment:


  • GGI78
    replied
    Plaja e OK... apa calda... azi a fost un pic aglomerata... scoruri mai mult de cat OK la papica... daca nu ma insel se numeste Club D&C are trei nivele se afla intre pizzeria Albatros si restaurantul Leul de Mare... pe jos pana la plaja e ceva de mers... cu masina 2min... atentie unde parcati (tarif 10 ron pe zi) caracatita sta la panda (80 ron amenda)
    Last edited by GGI78; 15 July 2010, 23:39.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google