Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SoNyKeL
    replied
    mersi de poze , acum vad si eu ce acoperis ruginit am ce inseamna domne mersu pe jos...

    maistoru cred ca de eforie sud e vb dar e vb de o bucata de plaja care oricum e in ``fundul`` statiunii , deci nu vad care ar fi problema... GGI zi-ne cum e plaja , apa , drumu pana la plaja toate cele. spre rusinea mea eu nu am ajuns in zona plajii din eforie anu asta...
    Last edited by SoNyKeL; 15 July 2010, 23:18. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • GGI78
    replied
    Vila "Adrian"... super OK... bunica nr.1... multam ADI... cu sigurata voi reveni... si bineinteles cateva cadre cu locatia...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • maistoru
    replied
    am vazut la stiri ca in eoforie ( nu stiu care ) vecini de plaja sunt excavatoarele si basculele care refac faleza.
    la tine cum sta situatia?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    oki astept un semn

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    o noapte.te anunt sigur sigur maine.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    2 camere , o noapte? 60 ron/per/camera .
    sau vrei mai multe nopti?

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    sonykel sambata noaptea ma cazezi si pe mine? 2 camere?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    hai sus , sus cu plaja , sus cu vila... asteptam sa se intoarca GGI sa faca si el un mic ``raport``

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    uite acum.... o sa va asigur si transport din baie in camera

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    Originally posted by SoNyKeL View Post
    o camera dubla costa undeva intre 50-70Ron pretul se stabileste un functie de cate camere , cate zile si gradul de ocupatie in acel moment. din toti cei care au venit pana acum la mine stiu foarte bine ca am facut in asa fel sa obtin cel mai mic tarif.

    Iamagi ma bucur ca te-ai simtit bine si te mai asteptam.
    Momentan vila este goala am doar o familie de fitosi care vor preturi de 0.5 stelii si conditii de 5 stele , gen roomservice , transport pana la plaja , si alte sf-uri dastea


    Chiar asa...ca tot ai mcvu...ia du tu toti cazatii pe plaje ...

    Leave a comment:


  • iamagi
    replied
    Nu aveam numarul tau de telefon Andy. Am vrut sa vorbesc si eu cu voi, dar aveti si intalnirea duminica seara si m-am hotarat joi seara si nu am putut sa va anunt :| Data viitoare

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    In Eforie Sud - aproximativ 18 km de Cta si 10-15 km de Costinesti.
    Cand mai apareti da-ti semne sa ne vedem. Iamagi, imi pare rau ca nu ne-am revazut!

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Da'i afar' !!!

    Vila e in Constanta, nu?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    o camera dubla costa undeva intre 50-70Ron pretul se stabileste un functie de cate camere , cate zile si gradul de ocupatie in acel moment. din toti cei care au venit pana acum la mine stiu foarte bine ca am facut in asa fel sa obtin cel mai mic tarif.

    Iamagi ma bucur ca te-ai simtit bine si te mai asteptam.
    Momentan vila este goala am doar o familie de fitosi care vor preturi de 0.5 stelii si conditii de 5 stele , gen roomservice , transport pana la plaja , si alte sf-uri dastea

    Leave a comment:


  • vasile78
    replied
    In perioada 16-20 iulie cam cat costa o camera "double"?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google