Cazare la Mare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niki
    replied
    Cat costa cazarea?

    As fi interesat, dar dupa 10 august...

    Leave a comment:


  • iamagi
    replied
    Recomand Vila Adrian!

    Am fost weekendul asta la SoNyKeL (sunat joi seara si anuntat ca vin vineri dupa-amiaza). Sincer, mi-a placut foarte mult acolo: un loc linistit (cu toate ca e in mijlocul statiunii), parcare pentru masina (chiar Sony, pe unde am parcat-o eu in prima seara era sa o ating de bordura ).

    Bunica lui Sony ne-a oferit un gratar, ne-a lasat sa facem mancare la aragaz si ne-a pus si mancarea in frigider. Totul a fost perfect! Numai zic ca si vremea a tinut cu noi .

    Langa vila aveti si un magazin care aduce marfa foarte ieftina (adica nu trebuie neaparat sa carati mancarea de acasa - eu am regretat ca am facut asta) si mereu proaspata. SIngura problema e ca mereu stai la rand acolo (2-3 persoane mereu in fata)

    Deci per total, duceti-va la SoNyKeL ca merita!



    LE: am inteles ca am fost primul in vara asta ... spor la turisti!


    LLE: plaja la fel foarte frumoasa (aproape de vila si nu au fost alge si nici nu era o zona prea aglomerata ca in alte parti)
    Last edited by iamagi; 5 July 2010, 13:35.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    am raspuns la toate PM-urile si o sa raspund.
    dar nu pot sa va dau un pret de-pe acum pentru ce va fi peste o luna - doua luni.
    nu am de unde sa stiu. ce va zic acum incerc sa raportez la ce a fost anul trecut dar sunt pur ``orientative``. maxim cu 2saptamani inainte va da pot un pret real.
    ca si idee nu am perceput nici o data tarif mai mare de 80-90 de ron indiferent de gradul de ocupatie al statiunii sau de gradul de ocupatiei al vilei. nu sunt profitor si nici nu fac specula.
    Last edited by SoNyKeL; 25 June 2010, 22:01.

    Leave a comment:


  • cosmin_xff
    replied
    o sa am si eu nev de cel putin o camera in perioada 4.08-7.08.Da-mi si mie un pm cu nr tau sa-l am si eu.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    pretul fix nu pot sa-til zic decat cu aproximativ o saptamana inainte. undeva intre 50-60 de ron/camera/noapte.
    fof-ule poate te oferi tu sa fii femeia lui , ca ar fi tare bine sa avem si noi femeia noastra

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    cu femeie sau fara ?

    Leave a comment:


  • FANE_CLK
    replied
    Salut,zi-mi si mie un pret in perioada 10-18 iulie , 2 nopti as vrea.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    te rog, 1.4 mpi!

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    nu mersi nu ma simt capabil sa conduc asa bolizi
    1.4 mpi 8v

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    adica scade consumu' si mai mult? pai de ce nu faci reclama pe forum ? dar sa stii ca filtrele astea nu se ung ca alea sport. oricum daca ne vedem te las sa dai o tura

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    daca face urat , vine mamaie ti-l da cu tamaia ii zice de descant , 2-3 rugaciuni si isi revine

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    nu e vorba de putere, ca si daca am 82 de martoage tot putin e, dar zgomotu' te da pe spate

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    nu esti intreg

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    @razvanamza, filcoru' merita un sejur la Pufosu' acasa. Sa i-l arati lu' mamaie, ca e interesata de putere

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    ok, am notat!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google