[VAND] Componente PC şi Servicii IT&C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    baterii de laptop ai? .. ca mi-a decedat bateria

    Comment


    • #47
      Procesor intel Q8500?
      1.6 16V

      Comment


      • #48
        @Loganu, am nevoie de tipul laptopului, eventual numele lung, dar bateriile pleaca de pe la 320-330 ron.

        @B1zar, procesorul Q8500 nu-l gasesc pe nicaieri. gasesc Q8400 la vreo 790 lei, la o prima strigare. pot sa mai caut astazi si sa-ti dau un pret mai exact.
        Last edited by razvanamza; 25 February 2011, 09:02.

        Comment


        • #49
          Razvane, o unitate centrala, ieftina si buna gasim?

          Vreau doar sa mearga 'netul bine pe ea.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #50
            in principiu cred ca gasim ceva-ceva. da-mi un pret orientativ la care ai vrea-o. mai am ceva amd-uri sempron 2600"incomplete, dar se face. si ceva p4 3000 sau 2800 sk 478. memorii ram si hdd-uri nu ducem lipsa, de asemenea nici carcase. am chiar si carcase cu licenta daca aveti firma.

            Comment


            • #51
              placa video cu iesire HDMI , pentru rajnita mea !

              Comment


              • #52
                ti-am mai explicat la telefon, la tine nu duce procesorul filmele HD, deci cam tot degeaba. rezolvi simplu cu adaptor dvi-hdmi, fara sa arunci banii pe placa, dar daca tii neaparat uite caut:SAPPHIRE ATI HD3650 512M DDR2 64-BIT AGP DUAL DVI-I / TVOSingle Slot Fan Cooler; 64 x 16 DDR2 64-bit; 725MHz / 400MHz
                aprox 250 lei. iesire hdtv tot prin dvi cu adaptor, placa foarte puternica, chiar si jocuri. suport hd nativ.
                NU este fanless
                Last edited by razvanamza; 1 March 2011, 00:25.

                Comment


                • #53
                  sus cu servicii IT si componente!

                  Comment


                  • #54
                    o placa video mai de doamne ajuta? 3870-4850-4870 sau nvidia 9600-9800gt/gtx+ ?
                    si niste rami ddr2?
                    Renault 21 GTD 1986 380.000KM 2068CMC
                    Dacia Logan 1.4MPI 2008 65.000KM

                    Comment


                    • #55
                      nu cred ca renteaza pentru tine sa iei prin curier de la mine. la aceiasi bani gasesti la tine in oras, fara asteptare sau posibile probleme la transport

                      Comment


                      • #56
                        sus cu servicii IT/componente, zona Bucuresti!

                        Comment


                        • #57
                          sus cu componente IT, cartuse imprimante, monitoare, TV-uri etc etc etc

                          Comment


                          • #58
                            domnu, am o problema
                            mama are o laptoapa mai veche...adica foarte veche , un toshiba nu stiu ce model...
                            si faza e ca merge de mai mult sta, ea il foloseste doar pentru mess si sa citeasca stirile pe internet, dar mai pun si eu mana pe el, si mor cu ochii-n el
                            o memorie SDRAM la 1 gb ai? am cautat si prin germania, nu mai au asa ceva la vanzare de ani buni, io stiam dar am incercat totusi, si de pe ebay nu vreau sa ma risc, nu se stie cum primesc gen in carcasa de psp un gameboy
                            asadar, una bucata SDRAM de 1 gb, acum nu ma intreba mhz sau alte date, ca nu am la indemana laptoapa, si nici nu le am cu d-astea

                            P.S. parca imi aduc ceva aminte, ce scria pe memoria din el, cu mhz sau ceva de genul, undeva la doua sute si ceva, sau 3 sute si ceva
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • #59
                              pai nu e o crima daca desfaci capacelul de pe spate si citesti ce scrie pe ele. sigur e sdram si nu ddram laptop? adica simm sau dimm?

                              Comment


                              • #60
                                Sus cu sistem core2duo e7200, 2 GB DDR2 A-data Vitesta Extreme Edition, video 7900GT racire cupru, placa baza Asus P5B-Deluxe (2 placi retea, firewire, 7 sata+ 1 e-sata, 10 usb, iCH9R),HDD 500GB Seagate Enterprise Edition(mai rezistent), sursa noua 350w reali vent. 120mm, carcasa Antec SLK3000B(8 locasuri 3,5", 4 bay-uri cd-rom cu sina, cusca hdd-uri), posibilitate vent 120mm si pentru HDD, fatza detasabila cu filtru praf, fan Zalman cupru pe procesor (double bearing), ventilator carcasa 120mm ball bearing la doar 1200 lei! alternativ se ofera carcasa noua Asus Vento pentru sistem. componentele sunt folosite max. 6 luni, sistemul a fost de prezentare(showroom)! la cerere vine instalat cu winXPpro sau win7ultimate si o suita de programe.se ofera si dvd-rw in aceiasi bani

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google