[VAND] Componente PC şi Servicii IT&C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Comment


    • #92
      up! up! up!

      Comment


      • #93
        sus cu ele

        Comment


        • #94
          su sus sus

          Comment


          • #95
            o placa de baza buna care sa suporte procesoare I3, I5 eventual cu procesor cu tot.
            Un pret daca se poate

            Comment


            • #96
              ai un target de pret? la i3-i5 variatia de scor este cam mare, de asta intreb.

              Comment


              • #97
                zi si mie te rog care e problema cu laptopu asta, am windows 7 ultimate pe el si nu mai reusesc sa il deschid, daca te uiti acolo zice ca trebuie sa reinstalez windousul dar alta problema intampinata este aceea ca bag dvd-ul cu windousul, se incarca, se intializeaza si apoi ramane ecranu negru cu sageata de la mouse pe el si atat
                Attached Files

                Comment


                • #98
                  un scandisk probabil ar rezolva multe. boot-eaza cu un stick si da-i un "check disk" la partitia C.

                  Comment


                  • #99
                    nu am targhet la pret. hai za zicem un I3

                    Comment


                    • m-ai bagat in ceata ), nu am nici o treaba cu calculatoarele.sincer dar o sa incerc sa vedem ce iese

                      Comment


                      • ce se intampla . am ram DDR 2 . si vreau sa mi achizitionez o placa video la 1 GB , care este treaba la placile video cu DDR2 SAU DDR3 , cum sa o achizitionez , pe care , pe cea cu ddr 2 sau ddr3 , daca memoria ram o am DDR 2 ?
                        sigpic

                        Comment


                        • nu are treaba. cat despre placa video, poti lua inclusiv cu GDDR5 daca iti permiti. cu cat o memorie (DDR adica double data rate) are frecventa mai mare, va fi mai rapida. gddr3 e mai rapida ca gddr2. nu are treaba deloc cu memoria de pe sistemul tau, care poate fi si sdram

                          Comment


                          • un capac lcd pentru un laptop msi vx600 gasesc ? sau o recomandare ceva

                            Comment


                            • ma pun pe cautat.

                              Comment


                              • Salut. Cartus negru pentru o imprimanta HP PSC 1215 (adica cartus #27 sau #56), la ce pret ai?
                                Logan Ambition 1.6 8V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google