[VAND] Componente PC şi Servicii IT&C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca suporti transportul, cautam. cred ca am ceva. ma poti suna luni la 0723151563 sa nu uit sa ti-l caut. mono-core am sigur.

    Comment


    • m-ar interesa pana in 50 lei fara transport doar produsu daca poti face rost dual core .. am mai gasit pe forum dar mereu am sunat prea tarziu ... chiar azi am sunat la pedro care avea cu 45 ron un dual core SKT LGA775 3000 dar .. le are promise
      http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

      Comment


      • razvan ar fi bine sa raspunzi la telefon..

        Comment


        • un display de lenovo b550 ai si ce pret?

          Comment


          • Caut un procesor intel pentium dual core e2200. Sau e2180, sau e2220.
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • baterie pentru lenovi R61i, compatibila cu seriile FRU 42T4504 si ASM 92P1138 ai si la ce pret?
              sigpic

              Comment


              • nu ma mai ocup, dar poti contacta 0723151563. iti va raspunde "urmasul" meu ciprian.

                Comment


                • Originally posted by xplood View Post
                  m-ar interesa pana in 50 lei fara transport doar produsu daca poti face rost dual core .. am mai gasit pe forum dar mereu am sunat prea tarziu ... chiar azi am sunat la pedro care avea cu 45 ron un dual core SKT LGA775 3000 dar .. le are promise
                  atat a ajuns pretu la un astfel de procesor ? . intreb pentru ca si eu am un Intel Core 2 duo E4400 2.0 ghz socket LGA 775 si ma gandeam sa l schimb
                  sigpic

                  Comment


                  • tastatura cu leduri poti face rost? un pret...
                    MY CLA

                    Comment


                    • Originally posted by razvanamza View Post
                      nu ma mai ocup, dar poti contacta 0723151563. iti va raspunde "urmasul" meu ciprian.
                      Salut.
                      Aveti mai sus raspunsul la intrebarile voastre
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • mersi augustin.

                        Comment


                        • Salut, ma poti ajuta cu stergerea unui cod de eroare la o imprimanta? Multumesc.
                          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                          Comment


                          • m-ai lasat candva cu un cartus pe stoc, si n-ai mai raspuns pentru el. cum facem, iunian?

                            Comment


                            • Salut, ai PM.
                              Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google