D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mariusstf
    replied
    Cand o sa mi se duca lemforder.urile le teste si pe astea. La banii astia si 50.000km daca tine ar fi ceva rezonabil.

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Durata de 120.000 km este valoarea de test in conditii normale de exploatare si cu gresare si curatare periodica la ~20.000 km recomandam noi, producatorul recomanda la 60.000km. Acolo scrie ca au fost testate peste 120.000km nu ca rezista in orice conditii la acei kilometri.
    Last edited by Soran; 31 May 2016, 13:10.

    Leave a comment:


  • mariusstf
    replied


    Cat de adevrate sa fie aceste capete de bara? Chiar sa reziste peste 120.000km?

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Gasesti pe la baietii de la Pitesti care vand diverse aici pe forum, noi nu avem asa ceva.

    Leave a comment:


  • danutz
    replied
    Autocolant stâlp
    usa Logan (de origine)găsim?

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Fise bujii

    Fise bujii Logan, Solenza, Sandero. Echipate cu cabluri de 7mm Made in USA pret 48 lei TVA inclus.
    Set fise bujii Logan sau Solenza - calitate buna a fabricatiei cu cablu siliconic de 7mm



    .

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Multumim Sebi pentru apreciere!

    Ideea e urmatoarea - nu avem posibilitatea sa tinem un call center sau sa avem stocuri mari din toate produsele vandute, mai ales ca promovam produse mai calitative si mai scumpe insa am pus intotdeauna accentul pe descrierea produselor din site, pe foto reale cu piese, nu cele generice din TecDoc si pe propria experienta cu produsele pe care le comercializam.
    Asa cum scrie si in descrierea magazinului nu ne laudam cu preturile cele mai mici insa ne laudam cu produsele de calitate pe care le comercializam.

    Chiar daca pe telefon uneori raspundem mai greu, aveti emailurile la dispozitie unde garantat veti primi un raspuns la solicitarile voastre.

    Leave a comment:


  • Mr.Sebi
    replied
    Originally posted by anto84 View Post
    Cam mari preturile la multe piese la magazinul asta , si nu ma refer la cele de origine. Care-i treaba?
    Am comandat in cateva randuri de la ei si iti garantez ca, atat produsele cat si serviciile au fost ireprosabile. Intr-adevar, ai multe variante de unde sa alegi sa-ti achizitionezi o piesa si decizia iti apartine. Eu prefer sa lucrez cu persoane de incredere si sa am siguranta calitatii produselor si a serviciilor, iar pana acum cei de aici mi.au oferit acest lucru. Cu siguranta exista si altii seriosi, dar acum vorbim de ei.
    De la mine aveti feedback pozitiv.

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Stiti de oferta asta?

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Piata este libera nu esti obligat sa cumperi de la noi!

    Pe alte site-uri gasesti poze reale cu produsele si descrieri la fel de amanuntite ca la noi?

    Leave a comment:


  • anto84
    replied
    Cam mari preturile la multe piese la magazinul asta , si nu ma refer la cele de origine. Care-i treaba?

    Leave a comment:


  • konstantynus
    replied
    Conducte climatizare locuri spate Sandero II.

    Salutare!
    Aveti conducte ventilatie ptr locurile din spate la Sandero II ?
    Daca DA la ce pret?
    Ms anticipat!!!

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Anvelope Yokohama Advan: http://www.daciashop.ro/Yokohama-Advan08-2054516
    Jante origine tabla gri Logan 2: http://www.daciashop.ro/janta-tabla-gri-OE-lOGAN2

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    Serii de caroserie pe PM ca sa va pot ajuta sau pe tehnic@daciashop.ro

    Leave a comment:


  • tirum76
    replied
    mosule un pret pentru un set de planetare stanga/dreapta pentru un megan 2.1 1.6 16v

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google