D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

    Dani (Dsign) si Sorin (Soran) , doi pasionati fara limita de automobil, cei care de-a lungul timpului v-au luminat si colorat masinile, va invita sa intrati in noul magazin DaciaShop



    Va oferim piese de schimb, accesorii, subansamble si elemente de tuning pentru toate modelele DACIA, la preturi decente.

    Tot ceea ce comercializam provine de la producatori de renume in fabricarea pieselor de schimb si a subansamblelor de prima echipare pentru toate marcile cunoscute de automobile : Bosch, Delphi, Lemforder, Mann, Sachs, Valeo, Luk, TRW, Lucas, BREMBO, Sparco, Momo, Eibach, H&R, etc.


    Ne dorim sa va oferim aceleasi servicii de calitate ca si pana acum, la aceleasi preturi imbatabile.

    In curind, veti avea la dispozitie un site complet, care va sustine oferta noastra de piese de calitate.



    Va asteptam cu intrebari pe mail, PM sau telefon:
    Comenzi/Informaţii: 021/ 324.04.44
    0723.823.679
    0763.330.460
    0756.254.964
    Suport tehnic: 0723.823.679 - Ing. Sorin Popa
    0725.524.207 - Ing. Daniel Simion
    Email: office@daciashop.ro
    Asigurări: 0724.660.860 - Gabriela
    Yahoo! Messenger: daciashop
    Last edited by valeriuciprian; 7 December 2010, 21:19.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

  • #2
    in sfarsit e oficial. felicitari. sper sa nu fiu ,,prea off"

    Comment


    • #3
      Nu esti off, multumim pentru apreciere.


      Vreau sa se stie faptul ca vom oferi cele mai bune piese de schimb, fabricate la cele mai inalte standarde de calitate. De aceea am ales sa aducem pentru Loganelele noastre (si ale voastre) marci de renume.

      In acest fel, eliminam din start dubiile ce apar in cazul pieselor in ambalaj "de origine"


      Pentru alte nelamuriri, aveti la dispozitie si adresa daciashop@yahoo.com, cu id-ul de mess "daciashop"
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #4
        Felicitari pentru realizare.

        Asteptam sa ne spui unde sa venim sa vedem si sa cumparam bineinteles.

        Bravo !
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #5
          Felicitari..la mai mare Domnilor
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • #6
            aveti ceva reduceri ?

            Comment


            • #7
              BRAVO ,in sfarsit cineva care are curajul sa ia taurul de coarne ...asteptam detaliile

              Comment


              • #8
                Va multumim.

                Momentan nu avem un magazin cu rafturi bine aranjate din care sa puteti vedea cate ceva.

                Va promit ca o sa va aduc piesele de care aveti nevoie in cel mai scurt timp. Am discutat si la intalniri, ne-am saturat de piese piratate in ambalaj "de origine"


                Cei care mi-au dat mesaj, azi vor primi raspuns.






                O zi buna.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #9
                  O treaba super buna. Felicitari!
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #10
                    o idee minunata ati avut baieti, felicitari! sper ca in cel mai scurt timp sa ma numar printre clientii vostri fideli (poate primesc si un card cu reduceri pentru clientii VIP ). va doresc multa bafta in tot ce vreti sa faceti!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Felicitarile mele, sper sa va mearga treaba desi eu personal nu ma plang de piese piratate. Mult succes!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • #12
                        Magazinul, sediul, locul de unde veti ridica piesele daca nu se livreaza in alt mod va fi vis a vis de complexul sportiv Lia Manoliu. Momentan este in curs de amenajare spatiul. Se vor face reduceri in functie de fidelitatea clientilor si vor exista tot felul de oferte inclusiv produse LED modele noi care nu au mai fost comercializate pana acum. Vrem sa oferim piese testate de noi, solutii tehnice si componente de calitate in primul rand!
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • #13
                          up, asteptam "site" _ul
                          Dacia GoLan KissFm 1.6

                          Comment


                          • #14
                            Insfarsit avem un shop bine pus la punct de doi oameni de nota 10, dsign si soran. urmatoarele revizii le voi face cu piese de la voi, iar daca faceti si un service eu voi fi primul abonat

                            Comment


                            • #15
                              o lista cu produse se poate?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google