[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu ma refer la cadru de jos care intra in consola... ca pielea vine fara cadru ala de plastic...

    sigpic

    Comment


    • Logan 1,4MPI

      Man am facut si eu o comanda si vad ca numai ajunge la mine , ce mai stii de ea ?
      Astept dar nici un semn macar spune daca le-ai trimis
      Multumesc.
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • steel: am trimis comanda ta, trebuie sa vina, se pare ca se misca greu posta zilele astea, mai sunt si altii care inca nu le-au primit.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • silviu mersi inca o dataP:P
          sper sati primesti banii cat mai rpd oricum urat din partea lor colet trimis pe 12 sa vina pe 17...

          sigpic

          Comment


          • Logan 1,4MPI

            Multumesc si sorry de deranj
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • Ma intereseaza si pe mine o maciulie schimbator de prestige(mai imi trebuie ceva pt a o inlocui pe cea normala de pe laureat?) si manerele de la usi tot de prestige, doar levierele(arginti).

              Astept raspuns...

              Comment


              • salut silviu ... vreau si eu o sonda mars-arriere , ai o poza sa o vad si eu ?

                Comment


                • Sarbatori Fericite si La Multi Ani tuturor membrilor LoganClub!

                  performant: am maciulia cu tot ce ai nevoie, da-mi adresa si numele si o pun la posta.
                  madalin boss: am sonde, uite si poza atasata.
                  Attached Files
                  Ride Like The Wind!

                  Comment


                  • Oferta de sarbatori! (pana la 31.12.2007)
                    la fiecare ceas de bord achizitionat pot scrie gratis numarul de km dorit de client.
                    NOU: am adus un ceas de bord cu computer de bord si Consum Instantaneu.180lei.
                    Maciuliile de prestige cu husa au scazut la 100 lei iar cele fara husa la 80 lei. cele de sandero sunt acum 65lei.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Logan 1,4MPI

                      Ai cumva buton cu impuls ptr. geamuri electrice ?????????
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • butoane cu impuls nu se mai gasesc.
                        Ride Like The Wind!

                        Comment


                        • Oferta lunii ianuarie!

                          la fiecare ceas de bord achizitionat pot scrie gratis numarul de km dorit de client.
                          NOU: am adus un ceas de bord cu computer de bord si Consum Instantaneu.180lei este de benzinar.
                          Maciuliile de prestige sunt acum la 65 lei iar cele cu husa la 80 lei. cele de sandero sunt acum 50lei.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Originally posted by silviu_79 View Post
                            Oferta lunii ianuarie!

                            la fiecare ceas de bord achizitionat pot scrie gratis numarul de km dorit de client.
                            NOU: am adus un ceas de bord cu computer de bord si Consum Instantaneu.180lei este de benzinar.
                            Maciuliile de prestige sunt acum la 65 lei iar cele cu husa la 80 lei. cele de sandero sunt acum 50lei.
                            salut husa de de schimbator pt prestije o ai separat?

                            Comment


                            • Originally posted by silviu_79 View Post
                              Oferta lunii ianuarie!

                              la fiecare ceas de bord achizitionat pot scrie gratis numarul de km dorit de client.
                              NOU: am adus un ceas de bord cu computer de bord si Consum Instantaneu.180lei este de benzinar.
                              Maciuliile de prestige sunt acum la 65 lei iar cele cu husa la 80 lei. cele de sandero sunt acum 50lei.
                              si o sa mai aduci astfel de ceasuri???????

                              sigpic

                              Comment


                              • claudiubp: am husa la 20lei.
                                sonykel:mai am ceasul.
                                Ride Like The Wind!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google