[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trimite si mie o consola prestige!! Ai PM!! Merci!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • De coletul meu ce se mai aude silviu?
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Aveti toti pm.
        alindrg: mergi maine la posta ca sigur a ajuns dar nu ti-a adus postasul avizul. Se mai intampla. Destul de des din pacate.
        Ride Like The Wind!

        Comment


        • Pai azi ai pus la posta...Si maine sa si vina coletul? :O..Porumbel voiajor?
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Corect
            miercuri cred ca ajunge. Am crezut ca l-am trimis mai demult.
            Ride Like The Wind!

            Comment


            • Totusi...E o firma in brasov care vinde acesorii de logan in special...Si acolo cand am intrebat-o pe tipa respectiva daca are autocolante a zis ca nu are pe stoc, dar ca o sa primeasca...Bun...Si am intrebat-o de curiozitate un pret...Si mi-a zis ca 31 lei o bucata :|...Am crezut ca glumeste, dar nu era asa...I-am zis ca si la dealer e mai ieftin ...Pe o bucata protectie prag imi cerea 50 ron(mai veche) si 81 ron (mai noua) ...Exact ce este pe mcv varianta laureat...Am ramas prost cand am auzit ce preturi are...In schimb, la stergatoare mi-a luat un pret corect
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Silviu mai ai inelele de la aeratoare?Daca da la ce pret ? Si ma mai interseaza nuca de la schimbator..Ca la prestige daca ai si tot asa..La ce pret;) ..Ms!
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • Silviu_79 imi raspunzi si mie, te rog, la postul 724 ? Multumesc .
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • Ady: nu am fete de usi.
                    Ride Like The Wind!

                    Comment


                    • Sal silviu!Vreau si eu o consola prestige,o nuca si inelele de la aeratoare tot de la prestige.Imi spui ce ai din astea si la ce pret.Te rog mult.Ms.
                      sigpic1.6 AMBITION

                      Comment


                      • Sunt interesat de oglinzi "Prestige" daca poti face rost si la ce pret.

                        Comment


                        • Silviu nu ai aflat nimik de cochilie???Chiar am nevoie ca deja ma enerveaza..O arunc si las locasu gol..;)) ms mult
                          LOGAN 1.6 16

                          Comment


                          • Filtru motorina ptr 1,5 dci 85 cp cu senzor de prezenta a apei, gasesc pe la tine?
                            GL24NEK AMBITION 1,5DC

                            Comment


                            • Da, am filtru motorina cu senzor apa la 120 lei.
                              Ride Like The Wind!

                              Comment


                              • Silviu de airbag pasager poti sa faci rost? (acea cutie) ca am ambiance
                                Dacia Logan 1.4 MPI Dacia Logan MCV 1.6 MP Dacia Logan Pick-up 1.6 MPI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google