[Vand] Volt-termometre, Interfete satelit volan pt. Alpine/Sony/Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am montat adaptorul comenzi pe volan pe care l-am luat de la Fratello.
    Functioneaza perfect.
    Mii de multumiri

    Comment


    • Multumesc si eu pentru colaborare !!!
      (Nota : Mi-a trimis pentru teste playerul, un Blaupunkt (seria de playere Atlanta 110, Madrid 210, San Francisco 310, Toronto 410 BT) si am putut face adaptorul necesar.)

      ==============================
      Vand :

      1. Interfata satelit audio pentru ALPINE / BLAUPUNKT / CLARION / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul
      2. LG / PIONEER/ SONY , modele cu touchscreen si comenzi programabile (Made in China) = 120 lei/modul.
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • Recomand!!!Am montat adaptorul de la Fratello impreuna cu o comanda audio de la user Axscu(foarte ok si el) si sunt super multumit.

        Comment


        • Vand :

          1. Adaptor satelit audio pentru : ALPINE / BLAUPUNKT / CLARION / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul
          2. Adaptor satelit audio pentru : LG / PIONEER/ SONY , modele cu touchscreen si comenzi programabile (Made in China) = 120 lei/modul.

          ================================================== =================================

          SÄ‚ FIÈšI FERICIÈšI DE SÄ‚RBÄ‚TORI ! LA MULÈšI ANI !
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • Un termometru lichid de racire Logan 2 cu date din canbusul masinii se poate, m-ar interesa ? pret ?

            Comment


            • Nu fac asa ceva ...exista optiuni comerciale ieftine (HUD, cititor CAN cu Torque, etc).
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • Buna ziua.Un modul de adaptare a comenzilor volan de renault symbol 2011 cu mufa galbena cu radioul mp3 BT de duster (cel facutde Daewoo AGC1220 sau Humax) se poate face? Mi-am luat un radio de duster in loculcelui original. Atasez poze cu mufa ce vine din display si cu noul radio (are mufa gri cu 6 fire iar din mufa galbena pleaca 5 fire). Nu veau nici sa tai fire nici sa demontez bordul sa ajung la display. Display-ul e ok daca ramene cu afisatul orei si temperaturii,dar ma intereseaza comenzile de volan pentru radio si Bt. Multumesc.
                You do not have permission to view this gallery.
                This gallery has 4 photos.

                Comment


                • Nu e nevoie de adaptor ! Se poate, cu putin efort, conecta satelitul la noul player.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • Dar nu stiu cum sa il conectez, Eu ma gandeam de la mufa galbena la player. Imi puteti spune cum v-ati gandit ca se pozte conecta? Multumesc

                    Comment


                    • Salut Fratello,
                      Un termometru mai gasesc cumva ?
                      Cu stima!

                      Comment


                      • Salut ! Da, gasim ...
                        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                        Comment


                        • Si cum sa fac sa imi trimiti ? Ce model ai ?

                          Comment


                          • Desi nu am niciun mesaj nici in inbox, nici in outbox, primesc urmatoare avertizare cand incerc sa trimit un mesaj cuiva : "
                            You have reached your stored private message quota of 500 topics. You have 1315 topics saved combined in your private message folders. Please delete some of your existing topics."
                            Asa ca va rog contact pe adresa : dann_niculescu around yahoo.com

                            editat: se pot trimite si mesaje private pe forum, trebuiau sterse mesajele si din cosul de gunoi.
                            Last edited by crististreulea; 22 March 2019, 09:18.
                            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • Daca ati prins ceva oferte de playere cu ocazia BF ...

                              Vand :

                              1. Adaptor satelit audio pentru : ALPINE / BLAUPUNKT / CLARION / JVC / KENWOOD = 100 lei/modul
                              2. Adaptor satelit audio pentru : LG / PIONEER/ SONY , modele cu touchscreen si comenzi programabile (Made in China) = 120 lei/modul.
                              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google