[Vand] Stickere Auto Si Personalizate, Folie Stopuri / Faruri Si Autocolant Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • alexyno
    replied
    Matematica... Bat-o vina :-))) scuze...

    Www- ul = 3 lei
    Speed bumps = 3 lei

    Total = 25,5 lei + 13 lei posta = 38,5 lei

    Leave a comment:


  • bogdandochita
    replied
    siluetele sa fie albe!....Si mai adaug daca se poate si o bucata de asta:

    Stickere auto moto la comanda. Cel mai mare catalog online de stickere. Procesam la comanda orice model.


    I (INIMA TAIATA) SPEEDBUMPS!


    La stickerele I love my BMC, si I Love my JRP....3,5 lei/buc x 2 buc...nu face 9 lei...face 7 lei!

    Si ai uitat si de WWW.LOGANCLUB.RO
    Last edited by bogdandochita; 18 February 2014, 13:56.

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    Stickere auto moto la comanda. Cel mai mare catalog online de stickere. Procesam la comanda orice model.


    i love logan = 3,5 lei (alb)

    Stickere auto moto la comanda. Cel mai mare catalog online de stickere. Procesam la comanda orice model.


    silueta = 4,5 lei x 2 = 9 lei (alb)

    I love my BMC / JRP = 3,5 lei / buc x 2 = 9 lei (alb)

    Colant 3D momentan nu am...

    Total = 21,5 lei + 13 lei posta = 34,5 lei
    Attached Files

    Leave a comment:


  • bogdandochita
    replied
    Salut vreau si eu cele 2 stickere din poza +

    www.loganclub.ro.....alb..1 buc
    Un sticker I (inima) My BMC...daca se poate...de 15 cm lungime

    Un sticker I (inima_ my JRP....daca se poate...de 15 cm lungime

    Colant 3d pentru colantarea aripioarelor de la aeratoare pt Logan ph1...sunt sigur ca stii cat trebuie.

    Din pozele puse de mine...Vreau 2 bucati SILUETE albe....si O singura bucata celalalt.


    Astept pretul pt ele, si apoi iti voi da adresa!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    Comanda a fost inregistrata. Te anunt cand va pleca spre tine.

    Conectează-te la Facebook şi începe să postezi şi să iei legătura cu prietenii, cu familia şi cu cei pe care-i cunoşti.


    Comanda finalizata!
    Last edited by alexyno; 13 February 2014, 21:57. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Moshu
    replied
    Oky, am facut comada pe PM.
    Multam

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    Se poate face. Pretul este de 5 lei / bucata, la dimensiunile cerute.

    Grafica realizata si disponibila la http://stickermag.ro/Slow-ride

    Pentru dimensiunea de 15 x 5 cm, pretul este de 3,5 lei / buc
    Last edited by alexyno; 13 February 2014, 13:29. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Moshu
    replied
    Salut,
    Asa ceva se poate ( culoare negru, lungime~ 200mm ) ? Un pret te rog, 4 bucati.

    Multumesc
    Attached Files

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    @KataMCV: Acelea erau preturile de acum 3 ani jumate... nici cand era activ topicul nu mai erau valabile. Pentru MCV, stalpii spate, atunci dadeam cate o bucata de material, nu erau taiate dupa contur. Inca nu am actualizat preturile ptr stalpi... le voi posta pe site.

    @dp0222: Pentru sigle, momentan facem doar fundal, fara aplicare. La stalpi nu am actualizat inca preturile... Golanul il gasesti aici: http://stickermag.ro/Golan ; pe langa alte 400+ modele :-)

    Leave a comment:


  • dp0222
    replied
    logan 1.4 rosu

    ciao
    asi dori stikere pentru cele doua sigle
    scris rosu pe fond negru si negre pentru stalpi (asa cum am vazut in tutorialele lui cristi de la timisoara).
    merci fain
    plus un "golan" rosu pt. luneta de la logan
    paul

    Leave a comment:


  • KaTaMCV
    replied
    Păi mi-e că decupez aiurea şi se vede urât.

    In primul topic ai zis asa: " 1. Autocolant stalpi --> 8 lei setul stanga-dreapta
    --> 10 lei setul personalizat (cutting sau aplicat)
    --> 16 lei setul ptr MCV
    --> 20 lei setul ptr MCV personalizat"
    De-aia am întrebat şi de stâlpi, pentru că acolo scria că faci.
    Last edited by KaTaMCV; 4 February 2014, 02:28. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    Foliile ptr stopuri sunt 25 lei / 50x100cm, suficient ptr 2 stopuri.

    Nu am pus stâlpi pe site ptr ca am doar ptr berlina tiparul... In principiu, pot sa iti trimit materialul si îl,decupezi tu dupa nevoi

    Leave a comment:


  • KaTaMCV
    replied
    Salut, ornamente pentru stâlpi încă n-am văzut pe site. M-ar interesa pentru un MCV, culoare neagră şi set folii pentru stopuri, fumuriu deschis. Care este preţul?
    Last edited by KaTaMCV; 3 February 2014, 11:13.

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    Noul magazin online de stickere - www.stickermag.ro. Cel mai simplu mod de a ne spune ce stickere doresti. Cauti stickerul dorit, alegi culoarea si adaugi in cos. Am testat! Nu dureaza mai mult de 2 minute sa ne lasi datele de livrare. Catalogul contine peste 450 modele iar numarul acestora este in continua crestere.

    La orice comanda se adauga "zambilici" GRATUIT!

    Prin sugestiile voastre o sa imbunatatim site-ul atat cat ne permite platforma. Apreciem criticile pentru ca prin acestea o sa reusim sa va oferim servicii de calitate. Credem ca si prietenii tai trebuie sa afle de magazinul www.stickermag.ro.

    Leave a comment:


  • alexyno
    replied
    @TVM: Multumim ptr poze!

    Ne scuzati pentru absenta de pe forum din ultima saptamana... Am lucrat la site-ul de prezentare si vanzare online a stickerelor, protectiilor de prag si a printurilor Sticker Bomb.

    Site-ul va fi lansat oficial pe 1 februarie, pana atunci punem la punct ultimele detalii...

    Stickere auto moto la comanda. Cel mai mare catalog online de stickere. Procesam la comanda orice model.


    este adresa unde gasiti catalogul complet de produse, cel mai diversificat site de profil din tara, cu peste 450 de modele unice, disponibile oricand ptr comanda.

    Va asteptam sa ne vizitati si sa ne spuneti parerea vostra... Ce mai trebuie imbunatatit sau adaugat :-)

    Pe pagina noastra de facebook: www.facebook.com/stickermagro gasiti in timp real poze cu toate comenzile efectuate si ne puteti contacta ptr orice fel de detalii sau cereri de stickere personalizate.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google