Dacia Berlina Injectie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Berlina Injectie

    De Vanzare Dacia Berlina Cu Injectie Bosch An Fabr. 2003 (iunie) Km 13.500 Metalizata Tinuta In Garaj Impecabila Unic Proprietar Pret 12500ron Negociabil
    Last edited by nik_98_nik; 14 December 2006, 23:50.
    VL 97 N P N

  • #2
    Pune si ceva poze daca ai ;)
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Originally posted by nik_98_nik
      De Vanzare Dacia Berlina Cu Injectie Bosch An Fabr. 2003 (iunie) Km 13.500 Metalizata Tinuta In Garaj Impecabila Unic Proprietar Pret 12500ron Negociabil
      poze.....poze
      Attached Files
      VL 97 N P N

      Comment


      • #4
        Hihi...tu ai vazut ce numar am eu la masina?
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          asta nu mai are dungile acelea cromate

          Originally posted by Cristi_Xp
          Hihi...tu ai vazut ce numar am eu la masina?
          asta nu mai are dungile acelea cromate.....am vazut dar difera cifrele...si masina
          VL 97 N P N

          Comment


          • #6
            E frumoasa berlina,doar 13 mii de km..cam mult a stat in garaj ;) Tot mai frumos e MCVu ... ;)
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              !!!vanduta!!!
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google