Neatentie Pieton.Imagini Socante.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neatentie Pieton.Imagini Socante.



    O bunatate de fata a ajuns sub tramvai.
    Last edited by karlos12; 25 August 2012, 15:33.

  • #2
    Nici ea nu s-a asigurat, pacat...
    Nu-i bai...

    Comment


    • #3
      Doamne fereste de asa ceva
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        Chiar n-ai cum sa comentezi asa ceva. Daca esti un om normal la cap, ramai oarecum socat de imaginile astea si empatizezi profund cu victima.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #5
          Doamne Fereste! :| Dar totusi sa nu te uiti dupa tramvai, unde ii era capul?! prostia asta o costa toata viata!....totusi, e MARE tramvaiul ala....si la ce linii avem noi, se mai si aude! Urat....oricum, sper ca a scapat cu viata!

          Comment


          • #6
            Doamneeeee, cum a trecut peste eaaaaa.... Fereasca dumnezeu !!! Mai bine nu claxona desteptu ala... ca asa poate reusea sa treaca...
            MY CLA

            Comment


            • #7
              A scapat,dar va fi infirma pe viata!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • #8
                Sincer o merita. Si nu doar ea, toti cei care trec prin locuri nepermise. Inclusiv eu sau voi. Macar eu unul ma asigur de cel putin 2 ori inainte, mai ales ca sunt situatii unde nu este trecere de pietoni.

                Comment


                • #9
                  bine ca la blaj nu sunt tramvaiuri...oricum eu mai uit de 2 ori in fiecare parte cand trec peste calea ferata sau drumul...Cel mai grav a fost ca i-a prins piciorul si ii l-a retezat de la gamba...Daca o lovea mai tare, nu i-ar mai fi prins piciorul....Pfoaaai nici nu vreau sa ma gandesc ce durere...
                  MY CLA

                  Comment


                  • #10
                    atentie la neatentie..........si-a nenorocit viata intr-o clipa

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by PrEsTiGe View Post
                      Doamneeeee, cum a trecut peste eaaaaa.... Fereasca dumnezeu !!! Mai bine nu claxona desteptu ala... ca asa poate reusea sa treaca...
                      vporbesti de ala care filmeaza? nici nu l`a auzit, a auzit tramvaiul cand era la 2 m de ea...vina e mai mult a ei , dar si a vatmanului, pentru ca trebuie sa "claxoneze" plus viteza destul de mare....pacat de ea
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #12
                        Vatmanul cu siguranta nu a vazut-o! Doar nu e dement sa dea peste om.....

                        Comment


                        • #13
                          si chiar daca a vazut-o, cred ca prima reactie a fost sa franeze, si asta o face cu ambele maini, nu a mai apucat sa "claxoneze"

                          Comment


                          • #14
                            Pacat. Dar a fost vina ei ca nu s-a asigurat. Prostia se plateste... Si nu stiu de ce pentru unii e asa de greu sa se asigure stanga-dreapta cand trec strada. Eu unul ma asigur de 2 ori si pe zebra, si cand sunt pe jos si cand sunt cu bmx-ul, pentru ca tin prea mult la viata mea.

                            P.S.: Cine a bagat de seama la inceputul video-ului, parcat pe dreapta ZIF-ul?
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #15
                              toti care cunosc masina

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google