Spălat Auto Pro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spălat Auto Pro

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Meseriaş.
    Dar oare nu intră apa în uşă când deschide uşa şi spală pe acolo?
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

  • #2
    daca obsevi cand spala usile,pune mana sa nu sara apa in interior.
    oricum,as spala masina la baiatul asta
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      asa se spala , nu ca la noi )
      sigpic

      Comment


      • #4
        foarte tare! Se vede ca stie ce face...Imi place...
        MY CLA

        Comment


        • #5
          La spalatoria unde spal eu masina fac la fel cu usile sa le curete bine si nu intra pic de apa...

          Comment


          • #6
            Si la mine la fel fac la spalatorie...nici o problema.
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • #7
              Mare scofala......unde spal eu masina, stilul de spalat este la fel...ma refer atunci cand da cu jetul la portiere, praguri.. secretul este sa dai cu apa din scurt, astfel controlezi directia jetului.
              Insa......o problema comuna, o au toti care spala masinile.......oalele in special....nu stiu de ce, dar cand curata pe acolo, face ce face si tot da in aripa cu spita....de ce? nu am intalnit unu pana acuma sa nu loveasca aripa cand da cu apa pe acolo.....in rest, nimic nou sau special la modul de spalare al autovehiculului. Pacat ca nu arata cum o sterge, caci si acolo tre sa stii meserie....altfel raman dare....
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #8
                Originally posted by retro 590 View Post
                Si la mine la fel fac la spalatorie...nici o problema.
                Unde ma asta? )
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #9
                  In primul rand: e fain dansul individului, se misca artistic.
                  Secundo: eu nu l-as lasa pentru a-mi spala masina
                  De ce? Singur mi-o curat si de as proceda pe suprafetele intinse cum face el (usi, praguri, plafon) sau chiar roti, mi-ar ramane multa mizerie.
                  Stiu despre ce vorbesc, am patit-o!
                  Probabil (de fapt, mai mult ca sigur), masina nu are mizeria din Romania ci, mai mult praf...
                  Ce ma surprinde este furtunul de presiune-mi se pare cam flasc.
                  Eu am cam 150 de bari (am manometru pe aparat) si e tare tapan, nu poti face bucle precum la el.
                  Am spus asta, pentru ca nu as risca sa "jetuiesc" cu portierele deschise la praguri, stalpi, usi...Stiu cum imi sare apa (lancea e foarte OK!)

                  Concluzie: show fain!
                  Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                  Comment


                  • #10
                    mult si repede, in stilul asiatic
                    face o masina, 2, 3, 10, pe urma tot pocneste una in stilul asta.
                    internal combustionizer

                    Comment


                    • #11
                      Nu zic să intre apă în maşină sau pe faţa de uşă, eu întreb cum de nu intră apă (de fapt cred că intră) în uşă, pe la butonul ce dezactivează deshiderea uşilor spate (să nu deschidă copii)?
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • #12
                        Asa spala doreii de prin Constanta, nu suport sa-mi spele asa masina
                        Nu degeaba am omul meu de ani de zile care imi spala masina, sta cate 1-1:30 min si o bibileste mai ceva ca mine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #13
                          inseamna ca dai ceva bacsis de sta asa de mult la un exterior.....sau timpul postat de tine e int+ext.?
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • #14
                            Da, interior exterior. De fiecare data ii dau baiatului cate 10 lei, daca nu am ma intelege
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #15
                              Pot sa intreb unde in Constanta se intampla treaba asta? ca as vrea si eu un baiat d-asta de suflet...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google