Crush Car! AMERICA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RAZVAN-005
    replied
    tare frate ! pro !

    Leave a comment:


  • Ivan Marian
    replied
    Originally posted by dan.moraru View Post
    Scrie Ontario,CA adica orasul Ontario,statul California.
    DA exista si orasul ala in California,,aveti dreptate si sincer tare as vrea sa vad si POLITIA ROMANA sa faca la fel cu "cocalarii" nostri.

    Leave a comment:


  • vasile78
    replied
    Nu poti pune o lege pe care nu ai cum sa o respecti. In lumea civilizata, inainte de a se da o lege se fac schimbari pentru a putea fi respectata legea.
    Legea mai spune sa nu ucizi sau sa nu violezi, cam ce schimbari ar trebui facute ca legea sa poata fi respectata? )

    Leave a comment:


  • dan.moraru
    replied
    Scrie Ontario,CA adica orasul Ontario,statul California.

    Leave a comment:


  • Ivan Marian
    replied
    Originally posted by Aurash View Post
    Cam asa procedeaza Americanii ...
    Poate ai vrut sa zici..CANADIENII..ca Ontario nu are nici o treaba cu SUA.

    Oricum,,parca te uitai la un film horror,,in care i se extrageau "cadavrului" organele interne
    Acolo trebuia sa asiste si propietarii masinilor, ca sa vada prin ce chinuri trec masinile lor.

    Leave a comment:


  • Nytro
    replied
    Din cate stiu eu chiar exista la un moment dat un proiect de lege care propunea sechestrul masinilor care depaseau limita de viteza cu peste 80 km/h
    Ca pasionat auto m-a durut sufletul sa privesc cum erau dezmembrate bietele Honde.
    Ps sub video se afla un text care spune ca masinile respective aveau motoare si alte piese furate deci intr-un le justifica tratamentul aplicat

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Astia nu sunt in stare sa recupereze amenzile si voi vreti sa se ajunga la distrugerea masinilor ? Pai s-ar umple tribunalele de procese

    Leave a comment:


  • me_catalin
    replied
    Nu ai unde sa te dai cu masina nu te dai.
    Nu te dai pe strada ca nu e strada ta.
    Asa ar trebui sa faca si in Romania celor care confunda strada cu circuitul.Nu ma refer la "ciuning" ci la comportamentul pe drumurile publice.

    Leave a comment:


  • o8MeLC
    replied
    acolo chiar au unde sa se destrabaleze, au piste de drag si circuite, pe cand la noi nu gasim niciuna dintre ele.

    Nu poti pune o lege pe care nu ai cum sa o respecti. In lumea civilizata, inainte de a se da o lege se fac schimbari pentru a putea fi respectata legea.

    Leave a comment:


  • vasile78
    replied
    Abia acolo e democratie (!?), la noi ii da racer-u de-o ciorba politistului si isi vede mai departe de cocalareala.

    Leave a comment:


  • gorica1979
    replied
    Mamaaa ce fel ii 'extrage' motorul!!! Dureaza mai mult sa scoti o masea!

    Leave a comment:


  • mocanuba
    replied
    Te doare inima cand vezi ca fac aia cu frumusetile alea de masini

    Leave a comment:


  • Aurash
    replied
    eu am ramas blocat cand am vazut ce jante au masinile acelea :| nici macar rotile nu au scapat...nici nu ma mai gandesc ce modifiari mai au pe la motor/interior...care se face praf :|.....dar asta e

    Leave a comment:


  • cosmin83
    replied
    nu cred ca e corect,e masina lui,mai bine il arestez cateva luni,decat sa o distrugi.

    Leave a comment:


  • ERS-ul
    replied
    nu ai cum sa faci asa ceva .. mai bine le dezmembra si vindea unele partii decat asa..

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google