Razbunare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu am zis ca am procedat corect. nu m-am dat drept exemplu. am reactionat putin impulsiv. imi dau seama ca s-a chinuit aproape 3 secunde sa indrepte stergatorul ala. vad ca unii pe aici sunt mai catolici decat papa. oare se simt jigniti cand sunt indemnati sa puna elegant mana pe lopata? sau e injosire sa porti lopata in portbagaj?

    Comment


    • #32
      Originally posted by tavinush View Post
      ...sau e injosire sa porti lopata in portbagaj?
      Da ca dracu' mah sa cari lopata dupa tine-n masina...te mai stie lumea pa strada, una-alta , ce drecu'.
      Dupa-aia te miri ca-ti ies vorbe pa la coltu' strazii si nu-ti mai raspunde lumea la salut.
      Pa sestache, noaptea cand nu te vede nimeni, da...da' si atunci e riscant ca poa' sa iasa vreun bosorog cu pichinezu' sa-si fac nevoile pa rotile tale...sau mai grav, pa lopeata, sau si mai sinistru...pa valvele tale taiate de mr.K.
      Last edited by Kojak; 14 February 2014, 01:23.

      Comment


      • #33
        si daca tre sa sufli sa cureti jicloru la ventile.... te pishi in el de caine si ii dai omoru...
        in alta ordine... mi-am tras lopata de tabla de la fiskars... coada din teava de otel...arma alba nu altceva si 3 sferturi sa fie usor de manevrat
        Last edited by skd_ozenel; 18 February 2014, 11:16.

        Comment


        • #34
          Ce scenarii ai Kojak
          Keep walking...

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google