Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si nici accize nu are gpl-ul ca-i considerat ecologic
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Are, dar mai putin decat benzina. Aprox. 100 euro/tona.
      Interfete instalatii GPL

      Comment


      • 2.99 in buc...

        Comment


        • 2.95 petrom buzau
          2.90 la sebygaz cel putin astea erau preturile aseara

          Comment


          • ieri dimineata in campulung la rompetrol pe varianta am bagat cu 2.99 la bulrom era 2.98. seara cand am trcut la servici la bulrom era 3.05 s-a scumpit peste zi..
            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

            Comment


            • Rompetrol Voluntari, ieri 2.95!
              ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

              Comment


              • prosperanta dragoslavele2.97 desi nu inteleg de ce pentru ca toate au acelasi patron(in clung la prosperanta 2.99)

                Comment


                • in buc numai gasesti sub 29.200 gazul a luat-o razna dintr-o data

                  cred ca astia cu gpl se ia dupa pretul benzinei cum creste benzina hop si gazul
                  Last edited by bogdan_radu; 2 September 2011, 20:14. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • sibiu lukoil 3,4 lei
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • Pfffff...fratilor se duce in sus pretul.... s-au dus vremurile cand diferenta de pret de la un oras la altul erau extraordinar de mari. In urma cu vreo 3 ani la Galati pretul era de 2.3 lei parca iar la Buzau undeva la 1.9 - 2 lei.
                      Parerea mea este ca se incearca o uniformizare a pretului la fel ca si la benzina.
                      Vorbeam cu baietii de la pompa si imi spuneau ca pretul depinde de zona....de aici trageti singuri concluziile.
                      Oricum ar fi, inca se mai merita sa circuli pe gaz, mai putin cei drept, dar inca se merita .
                      Cand esti pe benzina parca te ustura buzunarul si nu stii cum sa parcurgi distantele mai repede si la semafor parca ai opri motorul un pic )

                      Comment


                      • sa ridice pretul la gpl si sa il apropie spre cel de benzina...falimentul ii paste

                        Comment


                        • Prin Arges e 3,05 cam la toate pompele . Foarte mult au sarit sa ridice pretul dintr-o data . Isi rotunjesc veniturile .

                          Comment


                          • In Vaslui 3.15 Rompetrol si 3.19 Lukoil

                            Comment


                            • in bucuresti inca cunosc o statie cu 2.85...

                              Comment


                              • pitesti lukoil 3.12

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google