Indicator combustibil Logan 1.5 DCI

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Indicator combustibil Logan 1.5 DCI

Salutare!

MI-am cumparat Zilele trecute un Logan de la firma an 2006 motor 1.5 DCI toate bune IAM pus bateria mia aratat ca am 7 linii din 9baietii deobicei le faceau full-ul la masini inainte Sa le vanda am plecat cu ea a doua zii la itp si am DAT bateria Jos Sa.schimb.un BEC Cand am pus bateria mia aratat ca am full la motorina am maI mers vreo 80 de km mia scazut o liniuta Dupa am facut 180 de km tot nu a scazut am intrat in panica azi IAM luat plusul dupa baterie Sa facut IAR full si imi arata ca am.50 de litri in rezervor cum imi pot da.seama cata motorina mai am Sa nu ard pompa sau Doamne Fereste Sa Raman Pe drum cu ea

Asa: cu contactul luat, tii si mentii apasat singurul buton de la ceasuri, pui contactul, la cateva secunde o sa incepa sa 'fuga' acele ceasurior, din acest moment iei degetul de pe buton, si il apesi de cateva ori, pana iti arata pe bord cati litri ai in rezervor, dupa ce aflii, iei contactul si gata.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

Comment

Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google