Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu sunt de acord cu aducerea in derizoriu a marcii pentru care lucrezi. Mai ales cand chiar nu e adevarat ca nu ar trebui sa am asteptari pt ca e ultra low cost... nu constest ca poate asa e ULC insa isi face treaba corect (ma refer la Dacia).... si mi-a depasit asteptarile. Am spus in alt post: am vandut o Honda CRV si una Accord si am luat Dacia. Pana acum nu m-a dezamagit marca. Iar ca sa merg la service si sa iti induca sentimentul de ieftin si prost.... nu e corect.
    Mai ales ca am luat 3 Dacii de la ei iar ultimele 2 in ultimele 6 luni...
    Last edited by cristiandan; 31 March 2018, 22:59.

    Comment


    • Multumesc mult t0rquemada, se pare ca functioneaza cu modificarea din adevarat in fals.
      Multumesc inca odata.

      Comment


      • Originally posted by cristiandan View Post
        nu constest ca poate asa e ULC insa isi face treaba corect (ma refer la Dacia).... si mi-a depasit asteptarile.

        Toata masina logan e ULC, asta am vrut asta am luat, pentru taxi e superok
        Oricum familia nu merge in concediu cu loganu, nevasta a spus ca daca indraznesc sa o urc cu copii in logan baga divort.

        Comment


        • Ca tot e off-topic sunt curios, masina de concediu ce marca, tip si an de fabricatie e?
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • Dacă ULC-ul (generația 4, cu Androidauto e după colț) nu e bun, vedeți voi când apare R-link
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              Dac ULC-ul (generaia 4, cu Androidauto e dup col) nu e bun, vedei voi când apare R-link
              Ceva detalii pls. Ce înseamn asta, un alt medianav sau merge cu ceva update si la noi ? Pe mine androidauto m-ar face super fericit

              Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

              Comment


              • Absolut identic cu ce ai acum doar că va știi de mirroring.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Ehh asta este o veste intr-adevar buna :-)
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Adica sa inteleg ca doar un update , sau un drum pana la tine este ok ?

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Vedem atunci
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Cand apare poti si la 12 noaptea sa ma suni ca nu ma supar

                        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Uuuu. In sfarsit o veste buna

                          Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Tare, si pe mine m-ar interesa android pe medianav...


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Android pe Medianav-ul nostru e ca si cum ai zice ca-ti pui android pe laptop. Nu se poate. Maxim poate un emulator, dar ma indoiesc ca s-ar misca....necesita si ceva resurse.
                              Last edited by 77sky; 7 April 2018, 11:34.

                              Comment


                              • Cred că am scris în limba romănă, Android auto - mirroring
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google