Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @gabrieln1960
    E același toolbox pentru toate versiunile de Medianav 1,2,3 și 4.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • nu merge toolboxul imi da eroare ,,retry,,

      Comment


      • Ciudat. Eu m-am logat ieri cu amprenta veche si totul a fost OK (am descarcat upgrade-ul disponibil). Iar acum doua zile am reinstalat si toolboxul sa vad daca apare problema semnalata de colegul Maskatu. Eu am 9.1.3, probabil cu 1.0.13.1 e alta poveste.

        @ gabrieln1960 si eu am primit mailul respectiv dar l-am ignorat. Daca te referi la versiunea de sistem tot 9.1.3 este. In postul #5175 am spus in ce fisiere consta upgrade-ul respectiv. Eu l-am salvat in PC dar nu cred ca voi inlocui fisierele. Sau le voi pune de proba si daca am probleme cu ora voi reveni cele vechi.
        Last edited by Gil26; 6 June 2019, 18:40.

        Comment


        • Se poate folosi un alt modem (ZTE MF110, de exemplu)? Ce setari sunt necesare (si unde se copieaza config-ul acela)? Eu am bagat un Huawei 8372h-155 (printre putinele care suporta Digi 4g) si s-a activat iconita albastra. Din pacate nu suporta microSD intern. Pot utiliza un USB hub?

          Comment


          • Pe Menavrus se folosește direct telefonul via USB pentru acces internet (Opera sau Navitel)
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Pentru update hărți trebuie să am active update windows on.?
              nu reușesc să deschid toolboxul imi da eroare.

              Comment


              • VIORE_L INTRA pe gpszone și iei legătura cu userul NEEK și te va sfătui el ce sa faci.

                Comment


                • Ok incerc si acolo..Multumesc

                  Comment


                  • Pe Medianav Generație 4 ori pui hărți oficiale ori waze, atât s-a terminat cu joaca unora

                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Vreau sa fac update gratuit in 90 de zile de la dacia.
                      nu alte harti

                      Comment


                      • Salut, ce hărți aveți pe medianav?
                        Eu am hărți din 2017. Masina a fost cumpărată în mai 2019.
                        Last edited by lucian h; 27 June 2019, 21:12.
                        sigpic
                        Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                        Comment


                        • Sunt 130 de pagini în topicul asta în care s-a explicat de n ori:

                          Harți 201x Qy și vei primi update gratuit în maxim 90 de zile la 201(x+1) Qy

                          adică
                          Dacă mașina a venit cu 2017 Q2 primești 2018 Q2
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Apropo de Toolbox cu probleme, alt coleg de aici a reușit doar după, citez

                            Am reusit. Am dat cheia unui amic si a facut tot pe laptopul lui. Acu apare romania 2018q2. Se pare ca e o problema cu windowsu meu....

                            asta după ce

                            Am sters DEFINITIV antivirusul, am dat OFF la toate firewallurile din windows, am dat restart, am sters toate programele vechi, am reinstalat, am dat run as administrator si am fix aceeasi eroare ca in printul din forum

                            A fost aceeași problemă prin 2013 cu un Kaspersky prea zelos
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Sunt diferente mari intre harta Romania 2017.Q2 si harta Romania 2018.Q2?
                              Se poate face si in service Dacia?
                              sigpic
                              Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                              Comment


                              • Nu îți face nimeni în service. E chiar asa greu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google