Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by t0rquemada View Post
    Bușon cu sită umplere lichid de parbriz
    289130004R aprox 5euro
    Esti maret, la megane 3 se pierd in draci astea si un coleg cauta asa ceva. Dialogys da rezervorul complet, nu si jucaria asta care este folosibila si pe X95.
    merci!

    Strecuratorea e inlocuita cu 289130999R, tot 5 euro
    Last edited by einstein1984; 5 December 2014, 15:17. Reason: Automerged Doublepost
    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

    Comment


    • #77
      Salut,

      rugaminte mare - am nevoie de codul la - consola centrala cu aspect crom satinat.
      Am logan Ambiance - cand l-am luat in Mai conform fisei tehnice trebuiau ca aeratoarele + inelele ceasurilor de bord + conturul consolei centrale sa fie cu aspect de crom satinat.
      Consola centrala nu avea contur crom satinat , am trimis mail la vocea clientului (acum vreo 2 saptamani) si m-au trimis la reprezentanta Dacia din orasul meu sa vorbesc cu ei pentru a-mi face comanda. Si uite a trecut inca o saptamana si astazi cand am sunat la reprezentanta - mi-au transmis ca au primit tot consola centrala veche si nu stiu care e codul pentru cea care imi trebuie mie.Multumesc.

      Comment


      • #78
        Coduri Piese Logan 2

        @t0rque se poate un cod de bloc lumini pentru cele echipate cu proiectoare?
        Merci


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • #79
          (3)
          fără proiectoare ceață
          *comutator 8201167982 92,30euro+tva

          cu proiectoare ceață
          comanda iluminare 8201197988 92,30e+tva
          Attached Files
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • #80
            @Pippen fatada consola centrala - dependenta de ce este mai jos

            nivelul de echipare = E2(laureate), E1(Ambiance), E0(Acces)
            Supliment editie limitata = ENPA01
            Alte modificări comerciale = SAN913
            culori interior = HARM01(laureate)
            AVER46 = SL10
            audio sistem = 28C(radio), 45A(medianav)

            682606986R laureate 93,68e+tva


            2 682608350R nivel echipament = E2 sau nivelul de echipare = E3, Supliment editie limitata = ENPA01, Airbag pasager. = Da, adaptare model = AVER46 - finalizarea modificarii 46 de culori interior = HARM01

            2 682609827R nivel echipament = E2 sau nivelul de echipare = E3, Supliment editie limitata = ENPA01, Airbag pasager. = Da, adaptare model = AVER46 - finalizarea modificarii 46 de culori interior = HARM03

            2 682606986R nivelul de echipare = E2, Airbag pasager. = Da, tipul de car audio sistem = 28C sau tip de sistem audio auto = 45A, adaptare model = nr roată suplimentar de adaptare versiune Cazare direcție = mâna stângă; Nivelul de echipare = E2, Airbag pasager. = Nu, adaptare model = nr versiune suplimentar de adaptare

            2 682601883R nivelul de echipare = E1, apendicele editie limitata = ENPA01, Airbag pasager. = Da, adaptare model = AVER46 - Finalizarea modificare 46

            2 682606939R nivel echipament = E0 sau nivelul de echipare = E1, Airbag pasager. = Da, tipul de mașină = masina fara masina, adaptarea modelului = nr roată suplimentar de adaptare versiune Cazare direcție = mâna stângă; Nivelul Echipament = E0 sau nivelul de echipare = E1, Airbag pasager. = Nr Tip de mașină = masina fara masina, adaptarea modelului = nr roată suplimentar de adaptare versiune Cazare direcție = mâna stângă
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #81
              Originally posted by t0rquemada View Post
              2 682606939R nivel echipament = E0 sau nivelul de echipare = E1, Airbag pasager. = Da, tipul de mașină = masina fara masina, adaptarea modelului = nr roată suplimentar de adaptare versiune Cazare direcție = mâna stângă; Nivelul Echipament = E0 sau nivelul de echipare = E1, Airbag pasager. = Nr Tip de mașină = masina fara masina,...
              De curiozitate, ştii cumva la ce se referă exprimarea aceasta?

              Comment


              • #82
                Postăm de dragul de a posta... cum aveam mult de scris copy/google trans/paste

                Se referă la pachetul legislativ/norme, pentru ROmânia TLROUM

                TLARGE-Argentina
                TLBALK-Balcani
                TLBRES-Brazilia
                TLDOME-Départements d'outre-mer
                TLTOME-Territoires d'Outre mer
                TLESPA-Spania
                TLGREC- Grecia
                TLHONG-Ungaria
                TLISRA- Israel
                TLPOLO-Polonia
                TLSLOV- Slovenia
                TLNORD- Nordic
                TLFRAN- France
                SANTL - Sans = fără ( Rumânia, Egipten....)
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • #83
                  Merci t0rquemada.
                  Ma pregatesc de unul.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Capace
                    1 ornament roata 15
                    403151742R 16,40e+tva !
                    marcaj groomy

                    3 capace de roti se
                    403156416R 17,71e+tva !
                    marcaj fuego

                    4 ornament roata 14
                    8200789769 11,39e+tva !
                    marcaj 14''arges
                    Attached Files
                    Last edited by t0rquemada; 23 December 2014, 20:15.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #85
                      salut!am si eu nevoie de cod la carenaj roata fata stanga logan 2 dar m-ai ales de unde pot cumpara?multumesc anticipat

                      Comment


                      • #86
                        ecran pasaj roata
                        638418129R
                        49,90e+tva
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • #87
                          Ai si o poza cu ecranul asta? NU imi dau seama la ce se refera.
                          Merci.
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • #88
                            Mersi mult t0rquemada.Ceva m-ai ieftin,aftermarket gasesc pe undeva?Daca are cineva de vanzare asa ceva il rog sa ia legatura cu mine,e bun si unul second hand

                            Comment


                            • #89
                              Pentru postul #86, reperul 1. Nu știu.
                              Attached Files
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • #90
                                Gata sa rezolvat postul#85 am gasit piesa de noua la pretul de 270 lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google