Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • t0rquemada
    replied
    Originally posted by jj_ View Post
    Salutare am si eu nevoie de codurile următoarelor piese ..clips carenaj fata loganII aripa fata stânga Logan II
    clips mentinere
    77030811127 (fost 7703081227)
    5,04e+tva
    și
    agrafa mentinere
    7703077435
    1,53e+tva

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Originally posted by cata43 View Post
    Bună ziua.m-ar interesa codul la dopurile din cauciuc care sunt montate la capota motor la Logan(Sandero)2.se poate monta la Sandero 2, deflector?
    Obturator 20x50
    7703074610
    4,78e+tva

    Pe Sandero II phX (X=1 sau 2) poți monta deflector, pe versiunile Stepway nu poți

    Leave a comment:


  • jj_
    replied
    Salutare am si eu nevoie de codurile următoarelor piese ..clips carenaj fata loganII aripa fata stânga Logan II

    Leave a comment:


  • cata43
    replied
    Bună ziua.m-ar interesa codul la dopurile din cauciuc care sunt montate la capota motor la Logan(Sandero)2.se poate monta la Sandero 2, deflector?
    Last edited by cata43; 29 October 2019, 10:24.

    Leave a comment:


  • crisalex
    replied
    Buna. Ma poate ajuta cineva si pe mine, cu un cod pt placutele de frana Logan SL Prestige Plus 1.0 Sce fabricat luna 10.2017 cod VIN UU14SDMC.....? Pe net am gasit doua variante 410602581R si 410605536R. Multumesc anticipat!

    Leave a comment:


  • misterG
    replied
    Nu e asta, e modelul rotund

    Leave a comment:


  • t0rquemada
    replied
    Fără serie de sasiu completă, doar 1,2 16v ,euro5

    511808136R

    Leave a comment:


  • misterG
    replied
    Are cineva idee de codul plasticului de la bara fata care acopera inelul de remorcare pentru logan 2014, "trapa inel de remorcare" s-ar numi, dar nu gasesc si codul pe nicaieri.

    Leave a comment:


  • bogdan_cj
    replied
    As avea nevoie de codul suportului de pahar de pe tunelul central (suportul ce se da jos la montajul cotierei). Maisna e logan 2 ph1, 2014

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Zic ca asta ar fi
    8201025121

    Leave a comment:


  • zenit
    replied
    Salutare. Mi s-a stricat compresorul AC pt Logan II (2014), 1.5dci, 90 CP. Ca să cumpăr altul mi se cere codul, dar nu l-am demontat ca nu vreau sa ma duc la mecanic de 2 ori, o data sa mi-l scoata si o data sa mi-l puna... Cum pot afla codul, vă rog?

    Leave a comment:


  • micutzu666
    replied
    Incearca la colegul planetara poate are el.

    Leave a comment:


  • M_Radu
    replied
    Salut!

    Imi dati va rog codul pentru piesa incercuita in pozele alaturate? S-a sectionat in punctul de prindere pe compresor.
    La service-ul Dacia mi-au zis ca este 640 de lei +TVA, poate o gasesc ceva mai ieftin.

    Mersi
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

    Leave a comment:


  • augustus8186
    replied
    Trebuie să ne băgăm sub mașini acum
    Off topic ca idee la L1 ph1 din 2007 echipare Ambition motor 1.6 8v aveam bara stabilizatoare iar la L1 Ph2 din 2008 echipare Laureat același motor +Gpl de fabrică nu aveam bara stabilizatoare. N-am înțeles care a fost criteriul probabil reducere de costuri sau instalația GPL...când am fost în service la reprezentanta pt revizie la cea din 2008 n-au știut să-mi răspundă....

    Leave a comment:


  • valioglu
    replied
    Aceasta este o veche discutie, reluata de multe ori. Ca si cea cu bara stabilizatoare fata. 1.0 sce are bara stabilizatoare fata?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google