Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E mai placut la atingere asta![emoji16]
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Ma scuzati ca ma bag..dar cu ce e asta mai deosebita fata de cea originala?
      A mea cred ca e la fel....

      Comment


      • Posibil ca el sa nu fi avut placutza nichelata.
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Exact asa.
          Attached Files

          Comment


          • Bec philips P21/5W

            Salutare,

            am rascolit printre scule zilele trecute si am gasit 2 seturi de becuri ca cele din atasament. Intrebarea este daca se folosesc la Loganul din semnatura sau nu.

            Multumesc pentru ajutor,
            Attached Files

            „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

            Comment


            • Merg in lampile spate - pozitie / frana

              Comment


              • salutare, pana la urma se pierde garantia la activarea functiilor CB, inversarea functiei butonului s&s, montarea unei manete stergatoare care are functia de stergerea de 1x?

                Comment


                • "Referitor la solicitarea dumneavoastra , va informam ca producatorul nu recomanda efectuarea de modificari constructive, atat in perioada de garantie cat si post garantie. Aceste modificari efectuate in perioada de garantie ( inclusiv garantie extinsa) duc la pierderea garantiei vehicului conform prevederilor din CG (« Orice modificare constructiva a vehiculului in afara indicatiilor constructorului, sau inlocuirea componentelor de prin montaj cu alte componente decat cele de origine Dacia conduce la scoaterea din garantie a vehicului.
                  In reteaua Dacia nu se pot efectua astfel de lucrari indicate de dumneavoastra in mesaj pentru ca nu este permis de producator. Unitatile service sunt abilitate de Dacia sa efectueze doar operatiuni de intretinere, montaj de accesorii si operatiuni de reparatie."

                  am intrebat pe vocea clientului daca se pierde garantia in cazul activarii CB la SL Plus

                  Comment


                  • Salutare.
                    Azi m-am apucat sa-mi schimb cotiera primita din fabrica, cu una de origine cu spatiu de depozitare. Dupa ce m-am apucat tacticos sa desfac husa la scaun exact ca in instructiunile de montaj...surpriza, cotiera existenta deja prinsa de scaun este sudata de structura acestuia, nu are suruburi pentru demontare. Cine a mai intalnit asa ceva? Pentru demontarea ei chiar trebuie sa folosesc un bomfaier?
                    Attached Files

                    Comment


                    • Totusi la o privire mai detaliata se observa o prindere a ei pe o tabla sudata pe exteriorul structurii scaunului dar tot nu inteleg cum se demonteaza :-(. Stie cineva pe aici?

                      Comment


                      • scria cineva pe topicu cu "cotiere logan" ca a schimbat-o pe aia originala in service si a tait la flex tabla aia sudata. Deci uite ca se stia de chestia asta

                        Comment


                        • Potriveste Tdb asta de Megane pe Logan 2016?
                          Attached Files

                          Comment


                          • Nu. Oricum s-a mai discutat trebuie doar căutat
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Salut, o parere despre aceste leduri? https://www.onimag.ro/becuri-cu-led-...000k6500k8000k

                              Comment


                              • Vrei amenda și sa ramai fara talon?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google