Logan Cu Motor 1.0 Sce Pareri

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Am ajuns cu el la 16000, suportul a fost schimbat la 13000. Sincer nu cred că o să țină mai 6000 de acum încolo. Una peste alta e ok. Referitor la fervex .... E vara ii dau cu ceai de menta

„Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

Comment

• Ca tot se pusese praful pe aici, frati romani, priviti si va cruciti :

https://youtu.be/_hzXo-pBkgg
      Last edited by alex1ioan; 4 weeks ago.

Comment

• ........tinand cont ca marea majoritate fac km astia in 10-12 ani, adica cat tin masina, deci..... e pe viata.

Comment

• Ala nu cred ca zice adevarul, si privind doar becul, cum ... In 100000km sa ars un singur bec... In fine crede cine vrea, eu nu.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

Comment

• Intreaba taximetristi ce au 1.0SCe si multi kilometrii si ai sa vezi ca nu minte deloc.
            I have no special talent. I am only passionately curious.

Comment

• Un bec se arde cam la 8-9 luni folosit seara de seara cate 5-6 ore. Consumul de ulei este mai mare folosit in regim de taxi, in Bucuresti.

Comment

• De acord, s-o vedem insa la 400-500 mii km cind iese la remat un taxi, aia 100 mii km e joaca pentru orice Logan indiferent de an/generatie/model/faza

Comment

• E clipul meu. Daca va uitati atenti, aveti si carnetul de service prezentat si vin-ul masinii. Nu ma credeti, mergeti si verificati dupa VIN.

Comment

• Nu inteleg legatura intre becul ars si numarul de km, poate a facut majoritatea km pe timp de zi, astfel n-a fost nevoie de folosit luminile de intalnire. Eu am 40.000km facuti in doi ani jumate, nu s-a ars niciun bec pana acuma

Comment

• Toma necredinciosul se cheama becul acela.

Comment

Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google