Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • puneti diesel pe benzina si veti vedea, are dreptate razvanypo. nu degeaba da francezu coduri pe piese separat,diesel de benzina
    Last edited by bandoi; 24 February 2012, 13:08.

    Comment


    • Razvan nu stiu ce inseamna ciobanie la tine ,nu am vazut ac pus de tine ,dar mai mult ca sigur nu stii ce vorbesti,inainte de a deschide subiectul informeaza-te, numai bine

      Comment


      • Salut,nu am spus o ca un repros...doar mi am spus parerea..si nu cred cs are rost sa ma mai informez daca ma intelegi.sper sa nu interpretezi aiure.stima
        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

        Comment


        • las ca cei interesati sa se documenteze si sa aleaga

          Comment


          • Aurelian m-am documentat eu in privinta ta si il cunosc foarte bine pe Razvan si stiu ce a facut si ce poate sa faca ... am inteles ca va ocupati de aceeasi treaba si parerea mea este ca nu are rost sa creezi controverse aici

            Comment


            • sal

              pret pt logan ambiance AC piese + piese servo directie + manopera ...se poate?


              bye
              Last edited by bogdan178; 27 February 2012, 23:44.

              Comment


              • undeva la 50 mil

                Comment


                • Cam pe acolo pe unde zice aurelian...ramane de vazut..suna si vb.
                  Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                  Comment


                  • Pentru un Preferance din 2010 se poate un aer?Cam cat mai costa?

                    Comment


                    • ti-am lasat mesaj pe pm

                      Comment


                      • este cineva din buc care monteaza aer pe masina???astept un pm

                        Comment


                        • Salut un pret la AC pt un logan din 2006 dci preferance?

                          Comment


                          • salutare. as dori si eu un pret doar pt piesele necesare montarii unui Ac pe un logan preferance 1.4 mpi si daca este cineva care are de vanzare as dori sa lase un nr de tel sau un pm. va multumesc

                            Comment


                            • nimeni din buc care are dezmembrari si detine toate piesele necesare montarii aerului conditionat?????????

                              Comment


                              • eu am gasit in dezmembrari in jur de 300 de euro instalatia
                                e mult ce spuneti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google