Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu n-am auzit de senzor de detonatie omorat dupa soft...deci exagerati )
    V-as ruga sa imi explicati si mie cum se darama senzorul ala dupa resoftare...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • daca ajuta pe cineva,este un baiat in craiova care are 2 ac-uri complete (benzina,diesel)si le are la 500E
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • are un prieten o instalatie de ac de pe un 1,4 450E

        Comment


        • Instalatie AC ptr 1.4

          Originally posted by icero84 View Post
          are un prieten o instalatie de ac de pe un 1,4 450E
          Sal,
          mai e valabil anuntul? Poti sa afli ce contine kitul? (daca e complet?)
          merci

          Comment


          • ai mesaj @tiberiu123

            Comment


            • Am pus si eu o intrebare la dealer cat costa si mi-au zis ca ar fi undeva la 3000E bataie de joc dar tot ei au spus ca ar fi o firma in Buc care monteaza cu 1000E. Am stat si m-am gandit ca orice ar fi bani astia sunt pt sufletelul tau nu o sa se poata amortiza aceasta suma in cazul revanzarii.

              Comment


              • este batalia intre prosopul de pe ceafa si confortul aerului rece ...cunosc eu acei baieti

                Comment


                • Originally posted by Hemstockk View Post
                  ... nu o sa se poata amortiza aceasta suma in cazul revanzarii.
                  Ba da, in sensul ca fara ac nu o mai vinzi deloc.
                  [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                  Comment


                  • Originally posted by vi_escu View Post
                    Ba da, in sensul ca fara ac nu o mai vinzi deloc.
                    Sa fim seriosi tu iti cumperi o masina pt Ac?

                    Comment


                    • daca vreti sa vindeti masina are un prieten o instalatie de AC

                      Comment


                      • Nu mai zice nimeni nimic despre AC? Am si eu o intrebare despre radiatorul racire motor cu ac. In afara de "tevile" (mai groase) unde vin furtunele de tur si retur, mai are o iesire in coltul opus-sus.Din ce am inteles eu ar fi pentru aerisitor, dar cum vine legat cu restul instalatiei de racire? Sau poate vine vreun dop. Ma lamureste si pe mine cineva?

                        Comment


                        • radiatoru de ac ph1 are 3 gauri....2 in stg cum te uiti la masina si una in dreapta!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • si la ce e buna aia din dreapta?

                            Comment


                            • pai in aia din dreapta cum te uiti la masina,intra conducta subtire!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Gaurile din poza 1 sunt pentru racire (tur si retur) dar aia mai mica din poza 2 la ce e buna? Scuze, a durat mai mult pt ca abia am invatat sa pun poze
                                Attached Files
                                Last edited by ZORROvega; 15 July 2012, 16:04.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google