Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aurelian68 View Post
    Salut,nu vreau sa te sperii dar trebuie inlocuita pompa directie la tine cu una electrica care sh este undeva la 7 mil,daca pentru un preferance mpi valoarea se ridica undeva la 33 mil informativ la modelul dci mai pui undeva peste 10 mil,nu fac eu preturile ,doar daca vii tu cu piesele ,am vazut ca esti din capitala ,acolo este razvan care te poate ajuta ,nu stiu ce preturi practica,o zi buna
    Deci trebuie sa ma apuc sa strang bani. Multumesc de raspuns.

    Comment


    • Salutare, nu vreau sa fac reclama gratuita nimanui dar eu daca as fi in locul tau as merge la Aurelian, lucreaza foarte bine. Pe mine m-a costat 33 asa cum a spus Aurelian.

      Eu sunt un client multumit!

      Comment


      • Originally posted by Bogdan20cj View Post
        Salutare, nu vreau sa fac reclama gratuita nimanui dar eu daca as fi in locul tau as merge la Aurelian, lucreaza foarte bine. Pe mine m-a costat 33 asa cum a spus Aurelian.

        Eu sunt un client multumit!
        O sa iau in calcul si sfatul tau. Oricum nu am mai fost pe la Galati )

        Comment


        • eu doream sa renunt la servo mecanic din cauza ca-mi trebuie "locul" servoului pentru compresor. In alta ordine de idei, mai este un loc liber in spatele motorului, corect? parca erau modele de logan cu alternatorul in spate, daca nu ma insel?

          Comment


          • Sa banuiesc ca tu tot DCI ai,trebuie sa schimbi si caseta de directie sa pui mecanica,

            Comment


            • Pentru cei cu Duster,fara ac,astazi sa incheiat montarea unui ac pe motorizare dci

              Comment


              • incepi usor sa iti maresti portofoliul la mai mare!

                Comment


                • @aurelian cat costa cu tot cu piese si manopera un ac pe un logan 1,4 preferance din 2007?

                  Comment


                  • Bogdan doar gama renault si multumesc mult esti un om deosebit, pentru icero undeva 33 mil nu vad de unde esti ,dar Bogdan a venit tocmai de la Cluj, va doresc o zi cat mai buna

                    Comment


                    • felicitari dl Aurelian

                      Comment


                      • am mpi+gpl

                        Comment


                        • Multumesc George cred ca cele mai multe persoane sunt din Suceava si Braila ,, Razvan am pus si pe GPL ,numai bine

                          Comment


                          • salut. stii cumva pe cineva care se ocupa de monare AC din zona Arad / Oradea / Timisoara?
                            Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                            Comment


                            • Daca sunt inca doua persoane care vor ac in acea zona venim acolo ,mai este icero din oradea care voia mai cauta inca o persoana
                              Last edited by aurelian68; 17 March 2014, 00:19.

                              Comment


                              • sal

                                aurelian icero e din Oradea? el pe ce si pune pe mpi sau dci, hmmm ma pune pe gand mi ar place si mie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google