Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ca ati rezolvat problema
    sper sa nu am o concurenta in dumneavoastra

    Comment


    • Pe un preferance din 2006 cat costa cu piese sh toata afacerea?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • ptr ZLATE 58 - Nu ma ocup in exclusivitate cu aceasta activitate,am scris ca a fost un proiect personal reusit de mine si multumesc celor care m-au ajutat , in rest va doresc succes si multa sanatate.

        Comment


        • Pentru preference 2006 undeva la 34-36 mil,dar mai degraba 36

          Comment


          • AC

            Salut.
            Pretul pentru un ABS + 2007, care ar fi?
            Merci anticipat.

            Comment


            • -Montaj Aer Conditionat (Piese,Manopera)-garantie 6 luni -900e (cu servo) / 1000e (fara servo)
              -Manopera montaj Aer Conditionat - 350 euro

              Pentru BUCURESTI

              Comment


              • Pretul de 36 mil este pentru masinile fara aer conditionat MPI dar cu directie asistata,nu si DCI

                Comment


                • Multumesc.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Stiti pe cineva din zona Craiovei care monteaza AC?
                    Multumesc!

                    Comment


                    • io..............>))
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • O rugaminte... pentru cunoscatori... si nu numai...
                        Mi-am achizitionat piese (din dezmembrari) pentru un AC la un Ambiance 1.4 MPI din 2006:
                        - conducte, compresor, ce e in bord cu buton, suport accesorii, alternator.
                        Am luat un suport accesorii ca cel din imagine.
                        Doresc sa pun AC-ul dar fara servo. Ce fulie falsa trebe puna pe suportul acesta in locul pompei de servo? Imi puteti arata o poza? Sau aveti careva de vanzare?
                        Am gasit pe net o rola ghidare curea, ca cea din imaginea 2. Dar se specifica ca ar fi pentru dci, sau 1.6 16V. Este buna? Ar merge pusa?
                        Multumesc anticipat.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Da acea rola inlocuieste pompa de directie

                          Comment


                          • M-ar interesa sa montez AC pe un Dokker 2014 - 1.5 DCI 90 CP. Daca se poate, cat m-ar costa piesele si manopera ?
                            Multumesc anticipat.

                            Comment


                            • Vorbim lasa-ma sa studiez

                              Comment


                              • O intrebare:
                                Am primit un electroventilator. Codul ii 7700428659. As dori sa stiu daca pot sa il pun pe un 1.4 din 2006, in sensul ca voi inlocui radiatorul existent si electroventilatorul, pentru cele de ac. Daca merge, sa stiu sa nu mai cumpar alt electroventilator.
                                Multumesc.
                                Cautand pe net dupa cod, am vazut ca s-ar potrivi la renaul kangoo si clio 2, dci.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google