Accident Dacia Kiss FM_120 Km La Bord

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bossake
    replied
    Din surse sigure va spun ca accidentul a avut loc, si nu este nicio denigrare a companiei Dacia. Nu stiu insa de ce doamna Valentina se incapataneaza sa nu puna poze cu masina etc.

    Fac un apel sa puneti 1-2 poze, astfel incat sa elucidam misterul si sa continuam discutia pe tema jantei buclucase si nu pe tema dumneavoastra. .

    Nu pot sa ma pronuntz daca janta a venit asa din fabrica sau a luat o groapa inainte de impact(cu tot respectul insa cred ca nici dvs nu sunteti in stare sa va pronuntati de asta), insa pot spune ca ati avut noroc ca nu a fost nimic mai grav. In acelasi timp cu norocul pot spune ca ati avut si ghinion ca era posibil sa opriti in conditii de siguranta, schimbati roata explodata si mergeati bine mersi mai departe. . Explozii pe autostrada au loc cu sutele, chiar si la viteze mai mari de 70 kmph.

    Inca odata nu mai ne acuzati pe noi astia de aici, atata timp cat nu e nicio poza e si normal sa fie atitudinea asta.

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    @ValentinaH: Ai fost vreodata (macar o data, in toata viata) sa vezi cum functioneaza un airbag? Si mai ales cand se declanseaza? Daca nu, atunci de ce iei atitudine si spui ca nu s-au deschis airbagurile? Ai fi vrut sa se deschida ca acum sa aiba si arsuri pe maini si leziuni la nivelul fetei? Eu cred ca nu...

    Leave a comment:


  • Alex21
    replied
    Cred ca vrea banii inapoi pe care i a dat pe masina.Janta nu are cum sa se sparga dintr-o data (doar daca avea 320 km/h) ..99.9.9 % a luat ceva cu roata, a lovit ceva, a intrat intr-o ''gropulita''

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Baieti haideti sa ramanem la un stadiu civilizat nu va mai enervati ptr ca nu face bine nimanui..

    Leave a comment:


  • bossake
    replied
    Baga domne pozele si lasa vrajeala. Dupa cum am spus e un topic auto aici, ok? De 1 saptamana ai umplut netul de vrajeli d-astea, dar NICI O POZA PE NICAIERI. Ce e asa greu sa bagi pozele alea?

    Si te miri de ce s-a luat lumea pe toate forumurile de tine. De asta ma nene, ca nu bagi poze. Daca ai baga poze ar fi toata lumea multumita, dar intelege ca atata timp cat nu bagi poze toata atitudinea asta negativa e pe merit, ok?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Poze ne pui???

    Leave a comment:


  • iuli81
    replied
    Du-te bai tanti si lasa-ne in pace!!!

    Ai inceput cu jignirile acum? Ai 3 postari aici si incepi caterinca? Bai oameni buni, luati atitudine!!!

    Leave a comment:


  • ValentinaH
    replied
    Copilas -dragalas , interesanta replica cu audi ...

    nu cumva boerul cu mercedes care-ti arunca vreo os ramas de la contractele-i facute cu atza a uitat sa-ti mai dea si altceva de facut ?

    cumva de prin partile buzaului , unde serparia albastra-i in floare ?

    oricum ar fi , nu renunt la acuzatii chiar si dupa lecturi de-ale voastre generatia
    IT-sto securista nr.2 si nr.3

    Leave a comment:


  • sheehan
    replied
    Originally posted by ValentinaH View Post
    Pai ...A-si dori sa postez ....Cu analizele si cu ecografii cu tot
    Eu astept sa vad un bilet de externare din spital si "analizele".

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Da se pot pune jenti de aluminiu ca optional eu asa stiu dar as vrea sa vad niste poze cu toata janta

    Leave a comment:


  • bossake
    replied
    Nu ma pricep prea bine, poate ma lamureste si pe mine cineva.
    In poza respectiva este o janta de logan? Intreb si eu pentru ca nu`mi dau seama prea bine, si nici nu stiu toate modelele de jante de logan. Logan kiss fm(cum a zis dansa ca a cumparat) exista cu jante de aliaj, sau doar cu capace? Janta din poza pare de aliaj, si nu una de tabla. Posibil sa ma insel.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    hmm interesant oricum nu dacia va fi cea trasa la raspundere ci firma care produce jentiile nu cred ca dacia le face o alta firma...
    andrei , seba cine face jentiile ptr logan?

    iuli janta e sparta pe interior... dar chiar sunt curios vreau mai multe poze , daca valentina vrea sa traga un semnal de alarma sa pune poze cu jentiile sa stim si noi ce riscam
    Last edited by SoNyKeL; 16 July 2008, 18:23.

    Leave a comment:


  • iuli81
    replied
    Daca intr-adevar s-a intamplat, eu sincer cred ca oamenii aia s-au facut praf din cauza lor iar janta s-a spart in parapet. Pana la urma o janta lovita de parapet se crapa, nu? Si nemtii au rasturnat usor loganul dupa care au recunoscut ca era o roata mai desumflata, ca era o janta de alt tip, bla, bla.

    Sa avem drumuri bune fratilor. Sa ne pazeasca Dumnezeu de rau si de oameni nebuni.

    Leave a comment:


  • valeriuciprian
    replied
    O poza cu janta cu pricina...E luata din profilul initiatorului topicului...
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 16 July 2008, 18:15.

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Vad ca la poza de profil este fotografiata o janta sparta.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google