Oprire Motor In Mers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andrei
    replied
    Sigur e de la corpul clapeta. Inainte de a-l schimba, fa totusi o testare in service, dupa care rezolva problema daca mai ai garantie, daca nu, o poti lasa asa.

    Leave a comment:


  • bossake
    replied
    Nu in ultimul rand conteaza si modul de exploatare al masinii. Poate chiar in primul rand. Unii merg mai des pe drumuri proaste, altii mai rar, si asa mai departe.

    pentru problema cu opritul iti recomand sa faci un test in service. poate apare vreo eroare.

    Leave a comment:


  • vlady
    replied
    numai 55? eu am 90 de mii si nu am nici o problema...inafara de alea pe care i le-am facut eu ) doar un rulment pe spate si ...reviziile periodice in rest nici o problema. Tind sa cred ca e o chestie de noroc si cu loganu asta... unii le prind mai bune altii mai rele.

    Leave a comment:


  • addrian
    started a topic Oprire Motor In Mers

    Oprire Motor In Mers

    mi-i s-a intamplat sa se opreasca motorul in mers,era scoasa din viteza.A dat la cheie si a luat-o dar iar s-a oprit dupa vreo 2 km. Sa fie oare filtrul de benzina? am auzit ca e in rezervor cu tot cu pompa,daca ma poate ajuta cineva ii multumesc.Oricum au cam inceput sa cada piesele , am 55 mii cu ea si trebuie sa schimb capetele de bara articulatia etc. asta e
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google