Au Scos Versiunea Prestige Din Lista?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Scos Versiunea Prestige Din Lista?

    Nu mai gasesc in lista de preturi de pe site-ul dacia versiunea Prestige.
    Oare or sta asa prost cu vanzariile acestei versiuni de echipare incat sa o scoata din lista?

  • #2
    au scos-o de mult. nu mai sunt decat 3 varsiuni. si oricum laureatul e prea scump. o fi preluat pretul de prestige...

    Comment


    • #3
      Nu, versiunea Laureat ajunge la pretul versiunii Prestige, doar daca adaugi si optiunile aferente acelei versiuni.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        Dar nu ai tapiteria bej si bordul bej prestige rullz !

        Comment


        • #5
          Rullez da, va fi un fel de editie de colectie, limitata, ii va creste pretul la revanzare...
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #6
            Eu mi-am luat un mcv prestige in mai. L-am comandat din ianuarie.
            La fel am patit si cu vechiul logan care la putin timp dupa ce l-am luat l-au scos (Ambition).
            Acum un amic a vazut bordul si tapiteria si a vrut sa-si ia si el (ca oricum voia sa isi schimbe loganelul) si mi-a zis ca nu mai e Prestige in oferta.

            Comment


            • #7
              cat era ultima oara prestige-ul? laureat dci 75cp e 10500( 10420) iar laureat dci 90cp e 11000 (10970). configurati pe site si vedeti. nu mi se pare vreo mare diferenta. si asta fara nici o dotare extra.

              Comment


              • #8
                Eu -pe Prestige-ul meu am dat 13200 si laureate este 13050 deci tot pe acolo.

                Comment


                • #9
                  Prestige Serie Limitata.


                  9850 in nov.2008
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #10
                    Subscriu la cele spuse de D-FENS;un singur ca nu am optat si pentru air-bag-uri laterale.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google