Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel mai bine:
    a se viziona tutoriale schimbat fete de usi logan...
    Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

    Comment


    • Gata , am vazut , in weekend ma apuc de treaba ) , am sa merg la Dacia sa vad ce zic ei despre chestia desprinsa la luneta..

      Comment


      • deschide un topic separat pentru asta....poate intra mai multi si isi exprima parerea...
        deschide un topic la probleme tehnice..

        LE: mai bine incerci la un centru de parbrize...
        ia uite aici:


        LLE: tipul de acolo, Heavy D., spune ca a lipit si ca a facut-o cu un pistolet mic(20W), de putere mica...mi se pare usor greu de crezut(dar nu imposibil), pentru ca puterea mica va topi acel cositor(destul de mult ca si volum), in destul de mult timp si nu stiu sigur daca va face lipitura sa fie ferma...mai degraba va fi o "lipitura rece"

        iti pun la dispozitie orice: flux, cositor, statie de lipit, pistol de lipit, ciocan de lipit putere 30W, 80W, 250W...
        lipirea ti-o faci singur..
        Last edited by mariannn; 14 November 2014, 08:56. Reason: Automerged Doublepost
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • Intai as merge la Dacia sa vad ce zic ei si poate ma rezolva , daca nu ma voi ocupa eu si asta este.

          Comment


          • Originally posted by black.andy.58 View Post
            Super, weekendul asta ma ocup de ea , la ph2 sunt doar 2 suruburi , nu? Eu atatea am gasit.
            Sa ai grija cu omniprezentii "greieri", sa nu activezi niste specimene care iti vor "incanta" , ulterior, auzul, intr-un mare fel.

            Comment


            • ImageUploadedByTapatalk1416148740.079298.jpg

              Ce este asta de sub scaun ? Am si la sofer si la pasager.

              Comment


              • Ai airbag-uri in scaune? Daca nu ai sunt mufele pentru incalzirea in scaune. Cablajul preinstalat de fabrica !!!

                HTC <<==>> TapaTalk
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Unde ar fi pozitionate acele airbaguri , buton de incalzire nu am.

                  Comment


                  • Pe fiecare scaun in parte, pe exteriorul spatarului (pe dreapta la pasager si pe stanga la sofer). Ce echipare e ph2-ul tau? Si butoane normal ca nu ai, niciun logan ph2 facut pentru romania nu a venit cu incalzire in scaune, ai totul pregatit, iti mai trebuie rezistentele si butoanele+carenajele !!!

                    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • confirm!
                      alea sunt mufele pentru inalzirea in scaune.
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • Ok, multumesc.

                        Comment


                        • Originally posted by black.andy.58 View Post
                          [ATTACH]492271[/ATTACH][ATTACH]492272[/ATTACH]
                          [ATTACH]492273[/ATTACH]

                          In seara asta la ora in intervalul 1/2 tatal meu a facut accident , din fericire nu a patit mare lucru , doar o mica fractura in zona bazinului . Masina este zop facuta in fata si in lateralul soferului. S-a acroșat cu o ambulanta . Daca nu se va rezolva nimic voi dispune de piese pentru cine are nevoie.
                          mi-ar trebui mie capota portbagaj. depinde cam cat vrei pe ea.

                          azi s-a intamplat ?! imi pare rau... credeam ca e mai veche treaba.

                          Comment


                          • Spalata acum 2 saptamani, ploi la greu mers cu masina la greu. Ceara/Coafura rezista.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Frumoasa !

                              Comment


                              • Nu-s fan Dacia deloc, insa imi place Ph2ul meu....
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google